Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-11
Vaikai skaito vaikams Spausdinti El. paštas

2013 m. birželio 5 d. mūsų mokyklos 6c klasės mokiniai (mokytoja L. Tomanaitė) viešėjo lopšelyje - darželyje „Ąžuoliukas“.

Į renginį sugūžėjo visi daželio – lopšelio auklėtiniai. Renginio pavadinimas „Vaikai skaito vaikams“ puikiai atspindėjo susitikimo tikslą. Taigi šeštokai mažiesiems klausytojams skaitė savo per metus sukurtus literatūrinius kūrinėlius: eilėraščius, miniatiūras, laiškus, pasakėčias. Skaitomą kūrybą iliustravo vaidyba bei smuiko garsais.

 

Šeštokai kūrybiškai į savo programą įtraukė ir darželinukus: juos kalbino užduodami klausimų apie pasakas, vaikystę bei pasiūlė pažaisti savo vaikystės žaidimą „Jurgeli, meistreli“. Džiaugiamės, kad mažyliai buvo labai atidūs klausytojai ir aktyvūs dalyviai.

Pasibaigus renginiui, nesinorėjo skubėti namo, nes būdami kartu patyrėme daug šiltų įspūdžių. Šeštokai suprato, kad smagu ir įdomu bendradarbiauti ir draugauti ne tik su savo bendraamžiais, bet ir su mažesniais už save. Išeidami nepasakėm „sudie“, pažadėjome čia sugrįžti kitais mokslo metais. Manome, kad tokie susitikimai taps gražia tradicija.

Lietuvių kalbos mokytoja L.Tomanaitė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing