Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-11
„Rytojus prasideda šiandien“ Spausdinti El. paštas
2013 m. spalio 26 – 31 dienomis aštuoni tarptautinio Nordplus projekto „Rytojus prasideda šiandien“ aštuntokai iš Šiaulių „Juventos“ progimnazijos (Rusnė, Ieva Š., Ieva K., Patricija, Valdonė, Greta, Diana, Dominykas) ir tikybos mokytoja Laimutė Skyrienė dalyvavome trijų šalių (Suomijos, Lietuvos, Latvijos) projekto dalyvių susitikime Rygoje. Svečius maloniai priėmė Rygos Zolitude gimnazijos bendruomenės nariai.

Esame dėkingi projekto vadovams, mokytojams, mokiniams, organizavusiems įvairias ir įdomias veiklas: dalyvavome susipažinimo žaidimuose, prisistatėme, dirbome grupėse, susipažinome su Suomijos, Latvijos švietimo sistemomis. Aplankėme Rygos senamiestį, svečiavomės miesto savivaldybėje, Baltijos tarptautinėje akademijoje, sportavome, stebėjome ir atlikome bandymus chemijos pamokoje. Duonos gaminių kepykloje „Lači” skanavome duonytę, minkėme pyragą, vaišinomės pačių iškeptu pyragu. Didžiausią įspūdį paliko Technologijų muziejus, kuriame galėjome viską liesti rankomis, žaisti, bandyti, eksperimentuoti.

Baigiantis vizitui, mokiniai pristatė grupėse paruoštus darbus apie įžymius žmones ir jų profesinę karjerą, kūrė profesijos planą.

Laimingi, kupini turtingų įspūdžių grįžome į Lietuvą. Dabar mūsų laukia atsakingas darbas: ruošimės svečių sutikimui “Juventos” progimnazijoje 2014 m. vasario mėnesį.

Tikybos mokytoja L.Skyrienė

Aštuntokių projektiniai įspūdžiai

Greta Kuliušaitė, 8b

Mainų programoje man tikrai nuoširdžiai patiko viskas. Akademijose, rotušėje ir kitose įstaigose mums pateikta informacija buvo vienodai svarbi ir įdomi. Man labai patiko visos vietos, kurias aplankėme, programa ir ekskursijos buvo tikrai nenuobodžios. Buvo labai įdomu sužinoti apie Latvijoje esančią akademiją, kurioje mokosi daug studentų iš užsienio, kurioje daug pasirinkimo studijoms. Be abejo, man patiko ir darbas mokykloje. Dirbome grupėse ir kūrėmė pristatymus apie žymius žmones. Sužinojau daug naujo. Privalau paminėti, jog ir valgėme labai skaniai! Labai gaila, jog ši mūsų viešnagė Latvijoje truko tik 6 dienas, per kurias, deja, nespėjau pažinti visų projekto dalyvių iš užsienio. Tikiuosi, jog Lietuvoje bus taip pat smagu, o gal net dar smaigiau nei Latvijoje!

Rusnė Užuotaitė, 8a

I'm really happy that I'm in this project. This year in the project are Finland, Latvia and Lithuania countries. Yesterweek we were in Latvia. There I meet a lot of different, fun and interesting people. We was in interesting places like "Lači", Baltic International Academy, Old Riga, Technoanna museum... I really like "Lači", this is Latvian bread factory, there we make our own cookies and we taste their bread. Also I like Technoanna museum, there was really interesting and strange things, devices which all of them we can touch and try. So this trip for me was really exciting!

Ieva Kulikauskaitė, 8a

Dienos, praleistos Latvijoje, prabėgo labai greitai. Išvykome šeštadienį ryte ir grįžome ketvirtadienio rytą. Per 5 dienas aplankėme daug vietų, iš kurių man labiausiai patiko „Lači“ kepykla, kurioje mes gaminome sausainius, pyragą, ragavome įvairios duonos ir galėjome jaustis esantys tikri kepėjai. Didelį įspūdį padarė Technikos muziejus, nors laiko turėjome nemažai ir viskam apžiūrėti ir išbandyti, deja, jo pritrūko. Pamatėme labai daug paprastų, bet neįprastų mechanizmų, visiškoje tamsoje ieškojome kelio iš labirinto, planetariume stebėjome žvaigždes ir matėme dar daug visokių įdomybių. Sudomino chemijos pamoka, kurios metu darėme eksperimentus, patiko sporto užsiėmimas. Vakarais linksmai leisdavome laiką: visi kartu eidavome į prekybos centrus, yoyo, boulingą, šnekėdavomės ir juokaudavome (latviai - labai šilti, draugiški ir paslaugūs žmonės, suomės – mėgstančios bendrauti ir linksmos). Projekto teminiuose užsiėmimuose aptarėme profesijas, kai kurias net išbandėme. Kalbėjome apie tai, kaip siekti savo tikslo, palyginome įžymių žmonių sėkmės istorijas, pristatė savo ateities profesiją. Praėjo tik 5 dienos, bet per jas įgijome daug įvairiapusės patirties. Manau, tokie projektai labai reikalingi: jų metu plečiasi vaikų akiratis, mokomasi bendrauti, tobulėja kalbų žinios, ugdomas savarankiškumas.

Valdonė Šniukaitė, 8a

5 dienos praleistos Latvijoje, naujoje aplinkoje, nepažįstamoje šeimoje, man didelė patirtis. Buvo labai įdomu bendrauti su bendraamžiais iš Suomijos ir Latvijos, pamatyti panašumus ir skirtumus. Kad susipažintumėme su kuo daugiau profesijų (toks projekto tikslas), aplankėme Laci kepyklą, kur kepėme sausainius ir pyragą, apsilankėme Baltijos tarptautinėje akademijoje, susipažinome su senąja Ryga, lankėmės Rygos miesto rotušėje ir pamatėme daug naujų ir įdomių dalykų Technoanna muziejuje. Man labiausiai patiko muziejuje ir bendras laisvalaikis su projekto dalyviais, kurio metu dar geriau vieną kitą pažinome.

Diana Charčenko, 8a

Vyko įdomūs užsiėmimai mokykloje, mieste. Mokykloje, pasiskirstę į grupeles, rengėme pristatymą apie įžymų žmogų, pristatinėjom save ir mokyklą. Vaikščiojome Rygos senamiestyje, klausėmes įdomių jo istorijos faktų. Buvome tarptautinėje Baltijos šalių akademijoje, seime. Labiausiai man patiko Technoanna muziejuje. Buvo tikrai įdomu, nes buvo galima viską liesti, įdėmiai apžiūrėti. Akademijoje praleistas laikas man prailgo...

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-11-14 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing