Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator



Ugdymas karjerai






Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2017-11-25
Naujienos arrow Pasiekimai
Pasiekimai Spausdinti El. paštas

Juventiečiai – 2016 – 2017 m. m. Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų nugalėtojai

Olimpiada, konkursas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada

I

Julius Urbonas

7

Laima Zonienė

6–8 klasių mokinių matematikos olimpiada

I

Eligijus Žemulis

8

Rimantė Vargalienė

5–6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

II

Domas Bernikas

5

Renata Debesytė

5–6 klasių mokinių dailės olimpiada

II

Beata Sturys

6

Lina Jurevičiūtė

6–8 klasių mokinių matematikos olimpiada

II

Pijus Kavaliauskas

6

Virginija Adomaitienė

5–8 klasių mokinių IT olimpiada

II

Eligijus Žemulis

8

Sandrėja Brasaitė

8 klasių mokinių chemijos olimpiada

II

Eligijus Žemulis

8

Rasa Palepšaitienė

Meninio skaitymo konkurso miesto etapas

II

Unė Baranauskaitė

8

Lina Tomanaitė

3–4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

III

Adomas Gudžiūnas

3

Aida Zorienė

4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

III

Gabrielius Valavičius

4

Sandra Abalikštienė

5–6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

III

Aleksandra Vaišvilaitė

6

Lina Tomanaitė

6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada

III

Jonas Urnėžius

6

Laima Zonienė

7–8 klasių mokinių istorijos olimpiada

III

Aleksandr Širov

7

Laima Kugrėnaitė

Meninio skaitymo konkurso miesto etapas

III

Laisvūnė Šimonytė

7

Renata Debesytė

7 klasių mokinių dailės olimpiada

III

Viktorija Daktariūnaitė

7

Lina Jurevičiūtė

7–8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

III

Vaiva Ališauskaitė

8

Lina Tomanaitė

 



Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017-10-11 )
 
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing