Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-11
Kūrybinė eTwinning stovykla Spausdinti El. paštas

2013 m. gruodžio 10 dieną Vilniuje vyko eTwinning kūrybinė stovykla mokiniams, dalyvaujantiems pačiuose stipriausiuose Lietuvoje eTwinning projektuose. Mūsų mokyklą atstovavo 3b klasės mokinukai Beata, Vėja, Emilija, Medeina, Paulius. Projektas„Sušlapti tame pačiame lietuje ir sušilti toje pačioje saulėje“, kuriame jie dalyvavo praėjusiais mokslo metais, tapo konkurso „Geriausiu programų eTwinning – Comenius pristatymu internetinėje erdvėje“ nugalėtoju.

Tik nuvykus į vietą, vaikų laukė registracija, firminiai eTwinning bliuzonai, kepuraitės, vardinės kortelės. Vaikai, atvykę iš įvairių Lietuvos mokyklų, sušilo ir pasivaišino. Kiekvienas gavo saugaus interneto pasus, kurie, pasirodo, buvo didesni už pačius jų gavėjus.

Pirmasis užsiėmimas – susipažinimo žaidimas ir pamokėlė apie grimo pagrindus. Jau paruoštas grimas ir nekantriai vaikų laukia grimo meistras, po kurio prisilietimo Medeina tampa Pepe Ilgakojine, Vėja – Linksmuoju Moliūgėliu, Beata – mergaite Pagieža, Emilija – Sniego karaliene, Paulius – Robotu.

Laikas lekia nepastebimai. Jau ir pietūs. Ir dar kokie! - trinta moliūgų sriuba su saulėgrąžomis, vištienos suktinukas su bulvėmis fri ir salotomis, pyragėlis su vyšniomis ir šokoladu bei kakava.

Antroji pamoka – spektaklio statymas su Vilniaus kamerinio teatro aktoriais. Mokytojai – aktoriai Zigmas ir Aistė vaikams dovanoja nepamirštamas teatro pamokas, nurodymus. Žinoma, seka ir įsiamžinimas su garsenybėmis. Vienas jų – Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorius Andrius Bružas.

Pagaliau atėjo finalinis pasirodymas, kurio pabaigoje mūsų „Kvarta“ padainavo „Senis pyko, vaikus barė“ ir sulaukė didžiulio pasisekimo. Įdomus buvo ir visų dalyvių pasirodymas, kuriame vaidino ir mažieji, ir didieji stovyklos dalyviai.Po jo visi buvo įtraukti į improvizaciją Afrikos būgnais. Su stovyklautojais dirbo DRUM FEVER grupė. Pabaigoje sekė apdovanojimai: visi dalyviai gavo pilnas dovanų eTwinning kuprines, o Beata Sturys – apdovanota už koliažų konkursą.

IR PABAIGAI...

... vaikai gavo dovanų, kurių tiesiog nespėjo nufotografuoti (jomis trečiokai prižadėjo pasidalinti su mokytoja ir klasės draugais) ...

... buvo įpareigoti parvežti dovanas kitiems juventiečiams, dalyvavusiems e-twinning projektuose...

... vos tilpo su visomis lauktuvėmis į automobilį...

... namo visą kelią važiavo improvizuodami, dainuodami ir žaisdami...

... jautėsi (gal) (tik) šiek tiek pavargę, bet vis tiek – labai laimingi ;)

... Pauliukas – Robotukas, nemiegojęs 16 valandų, parengė stovyklos pristatymą – pasidarykite (žiūrėti ČIA )...

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-12-16 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing