Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-11
Mes – nugalėtojai! Spausdinti El. paštas

Žinia, pasiekusi “Juventos” mokyklą, labai pradžiugino 4b klasės mokinukus. Mes tapome konkurso „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2014“ nugalėtojais ir gavome pakvietimą dalyvauti eTwinning stovykoje!

Kelionė į Vilnių neprailgo: vaikai dalinosi prisiminimais ir įspūdžiais iš projekto “Primary students experiment, observe, investigate and create“ („Pradinių klasių mokiniai eksperimentuoja, tiria, bando, kuria“). Emilija čiauškėjo, kaip jai sekėsi klasei demonstruoti, o vėliau su draugais dar ir pakartoti bandymą „Šokančios spalvos piene“.

Prisiminė, kokį įspūdį draugams ir pradinukų konferencijoje Dainų progimnazijoje paliko jos bendymas au rodykle, kuri, pastatyta už indo su vandeniu, keičia kryptį. Paulius kvatojo, prisiminęs, kaip draugai jam gelbėjo pūsdami orą į vėjo mlūnėlį, kad jis suktųsi ir parodytų vėjo jėgainės principą. Urtė džiaugėsi išsiskleidžiančių lelijų ir laivelių, o Vėja – šokančių lapelių bandymu. O kur dar stūmimo – traukimo ekeperimentas, kurį demonstravome ispanų mokinukams! Kur islandų bandymai, mus taip sužavėję?! Tiek daug sužinota, išmoksta, patirta...

Vilnius pasitiko dangumi ridinėjančia saule, nuostabia Katedros aikšte, sraunia Nerimi ir taip ilgai laukta stovykla, kurioje patirtus įspūdžius sunku nusakyti.

Pradėkime: vaikai susipažino "beat box" principu ir pasijuto vos ne Booby MC Ferrin. Smagiai, linksmai, nuotaikingai, muzikaliai prisistatė ir įsiminė vieni kitų vardus.

Po sočių pietų stovyklautojams prisistatė inovacijų kūrimo „Robotikos akademija“ atstovai - mokytojai bei Robotukas. Prasidėjo pats įdomumas! Juk akademija, pasitelkusi inovatyvią LEGO Education metodiką ir žaisminguosius robotus, augina draugiškus išradėjus.

Stovyklos veiklose dalyvavo vienas robotas. Jis šokdino stovyklautojus, skelbė jiems užduotis. Na, o šaunieji mokytojai padėjo mokiniams kurti ir programuoti robotukus, kurie po keleto valandų įtempto darbo varžėsi tarpusavyje draugiškose varžybose. Vaikai išbandė ir robotų valdymą mintinis. Tai buvo neįtikėtina! Mokiniai įsitikino, kad būtų labai šaunu mokytis žaidžiant, tiksliųjų mokslų žinių semtis ne iš vadovėlių, o konstruojant robotus ar valdant mechatronines sistemas.

Pirmosios stovyklos veiklos, į kurias buvo pakviesti pradinukai, baigėsi Forum Cinemas kino teatre 3D filmo „Dėžinukai“ žiūrėjimu.

Laikrodžio rodyklėms artėjant prie pusiaunakčio, pasiekėme Šiaulius. Gaila, kad atostogos... Taip norisi pasidalinti su draugais įspūdžiais!

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing