Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-11
„Kartu mes galime!” Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ pradinukai mielai dalyvauja įvairiuose projektuose („Sveikatiada“, Nordplus „Mano Žemė priklauso man“, „Pradinukai eksperimentuoja, stebi, tiria ir kuria“), akcijose.

Šįkart mažieji ir jų mokytojos palaikė ir bendruomenių stiprinimo metams skirtą respublikinę akciją „Kartų diena“. Nusprendę pristatyti savo veiklas, pasiekimus, papasakoti, kaip sekasi, juventiečiai 2015 m. spalio 23 d. į mokyklą pasikvietė pačius artimiausius, mylimiausius žmones – tėvelius ir senelius.

Ilgai galvota, kaip pavadinti susitikimą, tačiau tik jam prasidėjus, suvokta esmė –„Kartu mes galime!” Svečių laukta, tad aktų salės prieigas papuošė dvi parodos: pirmoji – 1 klasių mokinių senelių ir prosenelių darbelių paroda ,,Iš senolių skrynelės”, kurioje puikavosi rankdarbiai: mezginiai, papuošalai, staltiesės, drožiniai, siuvinėti paveikslai (lapkričio mėnesį ši paroda eksponuojama ,,Šaltinėlio” bibliotekoje). Antroji - ,,Iš senolių rūsio”, kuriai eksponatus (įspūdingus stiklainius su daržovėmis, vaisiais, uogienes ir kt.) pateikė 4a klasės mokinių seneliai, privertę ne vieną nuryti seilę...

Vakaronę pradėjo ketvirtokai, atlikdami dainą apie savo bendraamžius visame pasaulyje. Pirmokams tai buvo pirmas didelis renginys, pirmas pasirodymas, kurį stebėjo tiek daug mylimų žmonių. Vaikai mielai rodė, ką jau spėjo išmokti.

Antrokai, padedami mokytojos Dianos Gedminienės, pristatė 1 ir 4 klasėse atliktą tyrimą apie judėjimą, kuriame dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėveliai, seneliai. Išvada liūdna – per mažai judame. Iš planuotų 10000 žingsnių per dieną nueiname tik 4000… Tėveliai, pasirodo, yra aktyvesni sporto salėse... Seneliai, kurie turi augintinių, net tris kartus per dieną bet kokiu oru po valandą vaikšto lauke...

Susirinkusi didžiulė šeimyna šoko ratelius, mokėsi vieni iš kitų, varžėsi įvairiose estafetėse. Komandas, sudarytas iš trijų kartų atstovų, labai sudomino intelektualioji estafetė „Priežodžių mišrainė“ (buvo pateikiama vieno priežodžio ir kito pabaiga. Iš šios „mišrainės“ reikėjo sudėti teisingus priežodžius). Visi dirbo draugiškai, nuoširdžiai.

Renginio metu aiškintasi, kokių kalbų mokėsi vaikų tėveliai ir seneliai. Pasirodo, jų ne tiek jau ir mažai. Kalbinius gebėjimus visi pritaikė dainuodami apie miegantį Joną vokiškai, angliškai, rusiškai ir lietuviškai. „Didžiajam chorui“ talkino 1 klasės solistė Beata, muzikos mokytojai L.Stankuvienė, L.Mikutienė, Ž.Ratinienė, A.Gumuliauskas.

Neišdainavome visų dainų, neišžaidėme visų žaidimų ir nepašokome visų šokių. Vakaronę baigėme lietuvių liaudies daina „Lek, gerve”, kurią dainuojant salėje nebuvo nei vieno sėdinčio! Daina skambėjo taip, kad supratome – būtinai susitiksime dar ne kartą!

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015-10-31 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing