Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-03
MENAR akademijoje Spausdinti El. paštas

2016 m. vasario 23 d. 3b klasės juventiečiai kartu su savo mokytoja V.Bumblauskaite buvo pakviesti pasisvečiuoti į MENAR akademiją, kurioje dirba klasės mokinės Urtės Juodrytės mama.

Ketinome susipažinti su mokytojo profesija, o pamatėme ir sužinojome žymiai daugiau. Akademijos mokytoja mums paaiškino, kad žodis „menar“ reiškia protinių gebėjimų  lavinimo metodiką, paremtą originaliu ABACUS skaičiukų panaudojimu. Vaikai, vadovaudamiesi šia metodika mokosi skaičiuoti pasitelkiami ABACUS skaičiukus, o skaičiavimo veiksmai atliekami abiejų rankų pirštais. Tokiu būdu aktyviai veikia tiek kairysis, tiek dešinysis smegenų pusrutuliai. Vaikai, lankantys akademijos užsiėmimus, tobulina skaičiavimo įgūdžius tol, kol nebenaudoja ABACUS skaičiukų, o  įsivaizduoja juos mintyse. Atlikdami skaičiavimus, ugdytiniai judina pirštukais taip, lyg rankose turėtų ABACUS skaičiukus. Šioje stadijoje išlavinami ypatingi  skaičiavimo įgūdžiai.

Urtė, lankanti mamos užsiėmimus, klasės draugams parodė, kaip ji puikiai ir neįtikėtinai greitai skaičiuoja. Juventiečiai buvo pamokyti skaičiuoti ABACUS skaičiukais ir pabandė skaičiuoti greituoju būdu. Sunkiausia užduotis buvo per labai trumpą laiką įsiminti penkiaženklius skaičius. Užsiėmimo pabaigoje vaikams buvo parodytas filmukas, kurį žiūrint, reikėjo įsidėmėti kuo daugiau detalių. Viešnagė akademijoje mokiniams labai patiko. Išeidami vaikai teigė: „Grįžtame į mokyklą protingesni...“.

Nuoširdus ačiū Urtės mamytei.

Pradinių klasių mokytoja V.Bumblauskaitė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing