Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-10
„Sveikai gyventi yra smagu“ Spausdinti El. paštas

2016 – 2017 m. m pradžioje į mokyklą atvyko Nordplus – eTwinning projekto ,,Sveikai gyventi yra smagu“ („Healthy life is fun“) 15 mokytojų bendraminčių (tikslas - išmokyti ugdytinius gyventi sveikai) iš Islandijos, Norvegijos, Suomijos, Latvijos.

1a, 2b, 3a klasių mokiniai susitikimui ruošėsi atsakingai. Labai norėjo pradžiuginti svečius tuo, ką geriausiai moka daryti – dainomis. Tik per savaitę pirmokai išmoko dainelę apie meškiuką norvegiškai, trečiokai – islandiškai, antrokai – latviškai. Paruošėme partneriams siurprizą – atpažinę savo šalies dainą, jie turėjo lipti į sceną kartu ją dainuoti su vaikais. Kai kam tai net ašarą išspaudė...

Po to, kai projekto dalyviams buvo pristatytos veiklos, visi kartu atlikome linksmą mankštą, kurią kiekvieną rytą daro mūsų pradinukai. Mokiniai džiaugėsi matydami sportuojančius svečius ir mokytojus, o svečiai žavėjosi juventiečių entuziazmu.

Svečius nustebino mokykloje eksponuojama parodėlė „Linksmosios daržovės“ (tokia veikla atliekama ir Latvijos mokykloje). Idėja planuoja pasinaudoti suomiai, norvegai ir islandai. O mūsų trečiokai, pasidžiaugę mokyklos kieme išauginta bulve ir eksponuotomis daržovėmis, po keleto dienų jas ,,nusiuntė“ į puodą ir skanavo išsivirta daržovių sriuba.

Projektinės veiklos maršrutas nuvedė į Kamanų raistą, kur mokiniai ir svečiai daug sužinojo apie pelkės augalus, gyvūnus...

Šiauriečiai mokytojai mūsų mokiniams vedė aktyviąsias pamokas.

Svečius supažindinome su Šiaulių miesto istorija, aplankėme Kryžių kalną. Boulinge vyko aktyviosios veiklos.

Susitikimą vainikavo paskutinės dienos veikla mokytojams „Įsiamžink prie Šiaulių įžymybių“. Kiekvienos šalies komanda gavo miesto žemėlapį su nuorodomis vietų, kurias turi surasti ir prie jų nusifotografuoti. Mes, susitikimo organizatoriai, nesitikėjome tokio svečių aktyvumo ir išradingumo! Labai džiaugėmės puikiomis svečių emocijomis.

Nors esame iš skirtingų šalių, gyvename skirtingų galimybių šalyse, branginame skirtingas tradicijas, supratome, kad mus vienija vienas tikslas – sveiko ir aktyvaus mokinio ugdymas. Juk sveikai gyventi yra smagu! Tuo tikime mes, tuo įtikinsime ir mokinius.

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2016-10-06 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing