Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-09
Iš respublikinės konferencijos sugrįžus Spausdinti El. paštas

„Juventos“ pradinukai yra aktyvūs respublikinės programos „Sveikatiada“, tarptautinių projektų eTwinning – Nordplus „Mano Žemė priklauso man“ bei „Sveikai gyventi yra smagu“ dalyviai. Šiomis programomis siekiama vaikams įdomiomis ir patraukliomis priemonėmis ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius.

Mūsų progimnazija buvo pirmoji, atsiliepusi į „Sveikatiados“ iniciatyvas. Jau keletą metų mokykloje yra organizuojamos mankštos, šokiai, pusryčių fiestos, vaisių ir daržovių mitingai, paspirtukų šventės, susitikimai su sporto treneriais, įvairios sveikatinimo varžybos. Jau tapo tradicija kai kuriose pradinėse klasėse pamokas pradėti linksmomis mankštomis, kurios padeda pažadina ir nuteikia sėkmingam dienos darbui.

Turėdami tikslą sudominti mokinius aktyvia fizine veikla, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, į mokyklą kviečiame specialistus – trenerius. Šių renginių metu vaikai susidomi sveika gyvensena, įgauna daugiau motyvacijos gyventi sveikai ir kasdien daug judėti.

2b klasės mokytoja Aurelija Dirginčienė ne tik koordinuoja šią programą mokykloje, bet ir nuolat bendrauja su šios programos vadove Vilniuje Margarita Čėglyte, tuo pačiu informuodama apie visus juventiečių renginius.

2016 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo konferencijų salėje vykusioje respublikinės programos „Sveikatiada“ konferencijoje 3a klasės mokytoja Diana Gedminienė ir 3b klasės mokytoja Kristina Kairienė ugdymo įstaigų vadovams, pedagogams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams pristatė „Juventos“ gerąją patirtį. Yra planuojamas ir mokyklos metodinio būrelio susirinkimas, kuriame bus pristatytos pagrindinės konferencijos medžiagos tezės, mokytojai skatinami ir toliau aktyviai dalyvauti „Sveikatiados“ projekte. Juk „Sveikai gyventi yra smagu“!

Pradinių klasių mokytojos D.Gedminienė ir K.Kairienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing