Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-06-21
Tarptautinė mokytojų diena Spausdinti El. paštas

Idėjos auga tik atidžiai prižiūrimos.
Išmintingose Mokytojų rankose suveši net pačios gležniausios...
(žodžiai iš Liberalų ir centro sąjungos pirmininko A.Zuoko sveikinimo atviruko)

Rudenėjanti gamta atnešė gražią šventę - Mokytojų dieną. Ji skirta mokytojų pagerbimui, jų sunkaus darbo apmąstymui. Mokiniai šios šventės proga „Juventoje“ visada stengiasi atlikti kuo daugiau gražių, įsimintinų darbų. Šie metai – ne išimtis.

Spalio 1 – 3 dienomis mokykloje vyko renginių ciklas, pavadintas „Spalvoti laiškai Mokytojams“. Jis buvo pilnas muzikos, geros nuotaikos, šmaikštumo, spalvų, gėlių, netikėtų pasirodymų ir naujų talentų atradimo...

Spalio 1 – 2 d. pačių pedagogų ir „Juventos“ vadovų kūrybiškumo dėka antrame ir trečiame mokyklos aukšte buvo atidarytos dvi fotografijų parodos: „Monblanas“ (autorius – mokyklos direktorius V.Girčius) ir „Spalvingoji „Juventos“ melodija“ (autoriai – T.Laugalis ir J.Ančerevičiūtė).

Šventinės dienos išvakarėse (spalio 3 d.), „Juventa“ pasipuošė dar trimis parodomis.

Vienos iš jų autoriai – 1 – 8 klasių mokiniai bei jų tėvai – į puokštes, skirtas Mokytojams, įpynė ne tik daug kruopštumo, išradingumo, dėmesingumo, bet ir pagrindinę renginių ciklo temą – „spalvotus laiškus“.

.
Logopedė R.Budrienė ir jaunieji juventiečiai atidžiai apžiūrėjo parodą

.

.

.

Ne mažiau džiuginanti ir labai netikėta paroda buvo eksponuojama Mokytojų kambaryje (žiūrėti čia). Jos autoriai – 10 juventiečių, Šiaulių Moksleivių namuose lankančių žaislų ir suvenyrų gaminimo būrelį (mokyt. D.Dominauskienė). Už parodos, kurioje buvo eksponuojami šilkografijos ir dekupažo technika atlikti darbai, organizavimą esame be galo dėkingi 5b klasės mokinės G.Dijokaitės mamai p. Rasai Laukienei. Kūrybinių darbų temos – „Sudie, vasara“ ir „Šviesos žingsniai“.

.
Dėjokame parodos organizatorei p. R.Laukienei ir darbų autorėms

Akį atliktų darbų spalvingumu traukė dar viena parodėlė, pakabinta Mokytojų kambaryje. Ne retai mokytojai norėjosi pasidabinti jos eksponatais – būrelio „Fitavita“, kuriam vadovauja technologijų mokytoja I.Šatkauskienė, sagėmis. Jų autoriai – 6 – 7 klasių mokiniai. Na o šalia JŲ pakabinti mokinių sukurti rudeniniai vainikėliai bei atvirukai bylojo: juventiečiai turi gerą skonį ir gali būti labai kruopštūs...

.
5 - 8 klasių mokinių būrelio FITAVITA

.
5 - 8 klasių mokinių būrelio FITAVITA (mokyt. I.Šatkauskienė) kūrybiniai darbeliai - sagės, atvirukai, vainikėliai

Šventinis Mokytojų dienos rytas prasidėjo labai anksti. Į mokyklą rinkosi įvairių 7, 8 klasių mokiniai, kurie turėjo pasiruošti mokytojų sutikimui.

Septintokai ant mokyklos sporto salės sienos stengėsi pritvirtinti ilgiausią sveikinimą, kurį kada nors buvo pagaminę mokytojams juventiečiai. Jame 5 – okai mokytojus sveikino ne žodžiais, bet per dailės pamokas nupieštais spalvingais rudeniškais žiedais (vaikams vadovavo mokyt. A.Lendzbergienė).

Vieni mokiniai darbavosi prie centrinio paradinio įėjimas, kuris virto „Juventos“ paštu“ , kiti – prie įėjimo iš ūkinio kiemo pusės (čia buvo laukiama tų mokytojų, kurie į mokyklą atvyksta savais automobiliais).

Savo įspūdžius pasakoja 8e klasės mokinys H.Dapkus:

„Prieš įeidami į mokyklą, „Juventos“ pedagogai pirmiausiai turėjo praeiti „medicininę patikrą“: pasitikrinti regėjimą pas okulistą (iš tam tikro atstumo perskaityti anekdotą), nervų sistemos aiškumą, stabilumą – pas psichiatrą (pasakyti, ką mato pateiktuose piešiniuose) bei nervų gydytoją (šis po patikrinimo pasakydavo ar mokytojas turi problemų bendraudamas su mokiniais ar yra labai supratingas ir geras).

Dauguma mokytoju su malonumu atliko užduotis, bet buvo ir tokių kurie labai skubėjo ir į mokyklą tiesiog veržte veržėsi (tiems prie durų teko išgerti valerijonų lašelių) ...

Na o muzikos mokytoja A.Kavaliauskienė atlaikė visus mokinių išbandymus. Diagnozė - visiškai sveika.“

.
Direktoriaus pavaduotoja R.Dauliuvienė, nors ir nevadovauja kuriai nors klasei, bet taip pat gavo laiškelių nuo savo mokinių

.
Klasės vadovams buvo teikiami jų auklėtinių atsiųsti laiškai - siurprizai

.
Muzikos mokytoja A.Kavaliauskienė atlaikė visus mokinių išbandymus. Diagnozė - visiškai sveika.

.

.

.

Diena, prasidėjusi puikia visų, tiek mokytojų, tiek mokinių, nuotaika sparčiai bėgo. Mažieji juventiečiai, lydimi mokytojos A.Čepulėnienės, išvyko pasveikinti su Tarptautine mokytojo diena Šiaulių m. savivaldybės Švietimo skyriaus darbuotojų.

.
Pasveikinome Šiaulių mokykloms vadovaujančius Švietimo skyriaus specialistus - vedėją V.Damskienę, jos pavaduotojus A.Lesauskienę ir R.Marcinkų

Aktų salėje vyko paskutinės finalinio renginio repeticijos, „laiškanešiai“ ieškojo tų pedagogų, kurie neskubėjo į pirmąsias pamokas, ir dalino jiems mokinių, jų tėvų parašytus laiškus, mokytojai, klasių vadovai rūpinosi, kur pamerkti padovanotas gėles, džiaugėsi lauktais ir visiškai netikėtais sveikinimais.

Po 3 pamokų šalia Mokytojų kambario susirinko didelis būrys juventiečių, nes čia vyko kepurių ir skrybėlių, skirtų mokytojoms, pristatymas.

.
Skrybėlių autorės su mokytoja (kairėje) I.Šatkauskiene

Pagaliau atėjo valanda, kai visi „Juventos“ mokytojai susirinko į aktų salę ir susėdo prie specialiai mokytojų dienai papuoštų stalų (šį darbą atliko 7, 8 klasių mokiniai, vadovaujami mokyt. D.Daukšienės).

.
Mokytojai susėdo apie skirtingai papuoštus stalus

Šventę „Spalvoti laiškai mokytojui“ pradėjo 7 – 8 įvairių klasių mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos J.Ančerevičiūtės. Jie į salę atbėgo nešini daugybe laiškų laiškelių, kuriuos išdalino pedagogams.

„Paštininkai“ pagarsino mokytojų apklausos, kurią atliko mokyklos elektroninės svetainės kūrėjai, surinktą informaciją apie tai, iš ko laiškų laukia „Juventos“ mokytojai....

  • Mokytojos Jurgita, Ingrida Karskienė, Rimutė, Audronė Kimontienė, Aušra laiško tebelaukia iš Kalėdų Senelio. Na o mokytojas Arūnas – iš... Snieguolės.
  • Laiškų iš klasės ar iš po užsienio šalis išsibarsčiusių draugų norėtų gauti mokytojos Ingrida, Rytė, mokytojas Algirdas, Ilona Ratkevičienė.
  • Mokytojai Alvydas, Virginija Adomaitienė, Zita, Rima Gumuliauskienė, Angelė, Rasa Palepšaitienė, Jūratė Sutkuvienė, Rimantė su malonumu skaitytų laišką, atėjusį iš bet kokio žmogaus. Svarbu, kad jis rašytų nuoširdžiai.
  • Mokytojos Dileta, Kristina ir Lijana norėtų sugrįžti į prabėgusius metus, todėl svajoja apie laišką iš buvusiųjų mylimųjų ar slaptų draugų.
  • Tuo tarpu laiško iš vyro ar žmonos laukia nesulaukia mokytojai Ilona Razumienė bei Romas Ratkevičius.
  • Iš buvusių ar dabartinių mokinių laiškų laukia mokytojos, Laima Zonienė, Antanina Bagamulskienė, Irena Bumblauskienė.
  • Per laiškus susisiekti su anapusiniu gyvenimu norėtų mokytojai Ramunė ir Justas.
  • Mokytoja Vitalija laiško laukia iš .... Prezidento, mokytojas Vacys Žemlauskas – iš ... banko (su didžiule sąskaita), mokytoja Loreta – iš namų valdos...
  • Na o mokyklos direktoriaus V.Girčius nė neatsimena, kada paskutinį kartą rašė laišką, todėl jo gauti iš nieko nesitiki.

Daina apie laiškelius, sveikinimo žodžiais, lėtu valsu renginį tęsė drąsieji 2c klasės mokinukai (mokyt. A.Dirginčienė).

.
2c klasės sveikinimas

Na o vėliau buvo perskaitytas „laiškas“ iš Šiaulių savivaldybės Švietimo skyriaus, kuriame rašoma, kad už reikšmingus darbus miesto švietimui 2008 – ųjų metų Mokytojo vardas suteikiamas dviem „Juventos“ mokyklos mokytojoms metodininkėms - tikybos mokytojai Laimutei Skyrienei bei muzikos mokytojai Loretai Stankuvienei.

Mokytoją Laimutę pasveikino jos auklėtiniai – 8e klasės mokiniai, o mokytoją Loretą – jos vadovaujamos solistės M.Baronaitė, K.Alminskaitė bei ketverius metus ugdytas choras „Pelėdžiukai“.

.
8e klasės mokiniai pasveikino savo auklėtoja su METŲ MOKYTOJO titulu

.
Metų mokytojos

.
Solisčių ir choro PELĖDŽIUKAI sveikinimas mokytojai L.Stankuvienei

Šventės metu buvo pristatyti „žalieji“ mokytojai – „Juventos“ naujokai: rusų kalbos mokytoja O.Ševčenko, matematikos, fizikos mokytoja V.Adomaitienė, muzikos mokytojos I.Slabovienė, Ž,Ratinienė. Jiems įteikti nelengvo darbo pradžios simboliai – gražūs, bet rūgštūs žali obuoliukai.

.
Stendas, skirtas mokytojams - naujokams pristatyti

.
7-okai Agnė ir Karolis pristatė ŽALIUOSIUS MOKYTOJUS

Renginio metu skambėjo ansamblio „Do re mi“ (mokyt. V.Juodpusienė), 5 klasių choro, solistų (juos šiai šventei ruošė mokyt. A.Adomaitienė) atliekamos dainos. Mokytojams padovanotas mokyklos šiuolaikinių šokių ansamblio „Afro“ sukurtas šokis „Teka saulelė“ (mokyt. I.Jasaitienė).

.
Teka saulelė

.
DO RE MI savo dainą skyrė ŽALIESIEMS MOKYTOJAMS

Pasveikinti mokytojų į renginį atvyko ir netradicinį sveikinimą jiems „perskaitė“ praėjusios laidos aštuntokai, dabartiniai Šiaulių J.Janonio gimnazijos pirmaklasiai.

.
Buvę 8-okai

Po perskaitytų linksmų ir šmaikščių „Juventos“ žyyynių“, pagaliau buvo paskelbti „Spalvingiausiųjų mokytojų“ rinkimų, vykusių 5–8 klasėse, rezultatai.

.
Spalvingiausi JUVENTOS mokytojai.

Šventės metu ir patys mokytojai kaip įmanydami stengėsi nudžiuginti savo kolegas. Grupelė mokytojų, dar rugsėjo viduryje susibūrusi į šokių mokyklą „Kam virš...“, pastatė temperamentingą teatralizuotą šokį „Baila“. Po šokio publika plojo net atsistojusi.

.
Šokių mokyklos KAM VIRŠ... reklama

.
BAILA

Renginio pabaigoje buvo parodytas šmaikštus, trijų 8a klasės mokinių sukurtas filmukas „Tūkstantmečio mokytojai“. Sumanymas prie mokytojų atsakymų, kuriuos merginos gavo interviu metu, „prilipdyti“ visiškai kitus klausimus, pavyko su kaupu. Salė skambėjo nuo gardaus juoko...

Prabėgo nuostabi šventė. Regis, visi joje dalyvavę, buvo patenkinti. Tikimės, jog „Juventa“, kurioje dirba ir mokosi daug kūrybingų žmonių, sulauks dar daug tokių įspūdingų mokyklinių dienų.

.
Šventės organizatorė - pavaduotoja Jūratė (priekyje), nepamainomi jos pagalbininkai - mokinukai bei šokių mokyklos KAM VIRŠ narės.

Informaciją pateikė 8e klasės mokinės G.Gulbinaitė, R.Zaleskytė, direktoriaus pavaduotoja J.Ančerevičiūtė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008-11-06 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing