Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-06-21
„Velykų belaukiant“ Spausdinti El. paštas

Penktadienį, prieš pat 2017 – ųjų metų Pavasario atostogas, 3a klasės mokinys Martynas Skiutė savo klasėje organizavo renginį „Velykų belaukiant“. Pasikonsultavęs su mokytoja, padedamas šeimos narių, Martynas sugalvojo net 6 užduotis. Klasės draugai popietės labai laukė...

Šventę trečiokai pradėjo velykine dainele, kurios per choro pamokas išmokė muzikos mokytoja Živilė Ratinienė. Tai buvo malonus siurprizas pačiam organizatoriui.

Tada Martynas paskelbė pirmąją rungtį, kurioje dalyvavo savanoriai Povilas ir Amelija. Jiems reikėjo kuo greičiau suvalgyti po kiaušinį. Pirmasis tai padarė Povilas. Amelija šiek tiek nusiminė, visiems prisipažinusi, kad nemėgsta kiaušinių ir kad rungtį pasirinko impulsyviai.

Vėliau Gabrielis, Vaiva ir Matas varžėsi kiaušinių nešimo estafetėje. Čia geriausia buvo Vaiva.

Po to visi mokiniai susiskirstė į grupes ir išsirinko po lyderį, kuris turėjo suvaidinti nurodytą frazę. Komandos nariams reikėjo įminti tikslią frazę. Šioje rungtyje nugalėjo Mantas.

„Smegenėlių mūšio“ rungtyje mokiniai perskaitė informaciją apie Šv. Velykas ir atsakinėjo į pateiktus klausimus. Geriausiai sekėsi Deimantui.

Dvi komandos varžėsi linksmoje „balionėlio“ rungtyje. Susiglaudusi pora turėjo kuo greičiau nušokuoti iki nurodytos vietos ir nepamesti balionėlio. Greičiausiai nustraksėjo Miglė ir Dominyka.

Rungtyje „Taikyk, kol pataikysi“ reikėjo „zuikiui“ į burną įridenti kamuoliuką (žaidimui skirtą dėžę Martynas dekoravo su mama). Taikliausia buvo Ignė.

Paskutinėje rungtyje „Laimės valanda“ turėjo paaiškėti, kam atiteks medalis. Šioje rungtyje pasisekė Jokūbui, tiesiog ištraukusiam laimingą lapelį...

Šventės pabaigoje Martynas įteikė nugalėtojams atminimo dovanėles, savarankiškai pagamintus diplomu ir visus pavaišino šokoladiniais kiaušinukais.

Martynas paminėjo, kad organizuojant šventę įvykiai kartais pasisuka netikėta linkme ir nuliūdo, kad daugeliui klasės mokinių svarbiausia joje buvo ne smagiai ir naudingai praleisti laiką, o gauti prizus.

3a klasės mokinukai ir mokytoja Diana Gedminienė padėkojo organizatoriui, kuris pažadėjo suorganizuoti dar vieną (jau trečiąjį šiais mokslo metais) renginį klasės draugams (tik be prizų).

Mokiniai, išmokę naujų žaidimų, rungčių, išskubėjo atostogauti.

Galbūt Martynas savo ateitį sies su renginių organizavimu (šioje srityje jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje). Smagu, kad trečiokai noriai dalyvauja veikloje, laikosi susitarimų, palaiko vieni kitus, mokosi susitarti ir kaskart kažko išmoksta.

Pradinių klasių mokytoja D.Gedminienė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing