Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-06-21
Sėkmingas Unės pasirodymas Spausdinti El. paštas

2017 m. balandžio 7 dieną, pasibaigus frankofonijos mėnesiui, Šeduvos gimnazijoje jau devintąjį kartą suskambo prancūziškos dainos. Čia vyko respublikinis prancūziškos dainos festivalis – konkursas „L'amour change le monde!“ („Meilė keičia pasaulį!“). Kasmet į šį renginį atvyksta būrys prancūzų kultūros gerbėjų, puoselėtojų, pasiruošusių atlikti dainas pačia melodingiausia ir spalvingiausia prancūzų kalba.

Šiemet į festivalį atvyko atlikėjai iš 21 Lietuvos mokyklos. Pirmą kartą dalyvavo svečiai iš Kėdainių kalbų mokyklos bei Vilniaus Jono Basanavičiaus ir Vytauto Didžiojo gimnazijų. Žiūrovus dainomis džiugino atlikėjai iš Šiaulių „Juventos“, Klaipėdos „Smeltės“, Kauno Jurgio Dobkevičiaus, Vilniaus Martyno Mažvydo, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijų, Kauno jėzuitų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Pasvalio Petro Vileišio, Klaipėdos „Aukuro“, Kauno Antano Smetonos, Panevėžio Vytauto Žemkalnio, Šiaulių Juliaus Janonio, Pakruojo rajono Linkuvos, Radviliškio Lizdeikos, Šeduvos gimnazijų ir Pakruojo „Žemynos“, Alytaus Dzūkijos, Radviliškio Gražinos pagrindinių mokyklų.

Dalyviai buvo suskirstyti į 5 – 8 ir 9 – 12 klasių grupes. Kiekvienoje grupėje atskirai vertinti solistai ir ansambliai. Visų pasirodymų atidžiai klausėsi komisija: pirmininkė Snieguolė Kavoliūnienė, Prancūzų instituto Lietuvoje kalbos atašė asistentė, Loreta Skromanaitė –Aukštuolienė, Klaipėdos Regos ugdymo centro meninio ugdymo mokytoja, muzikos mokytoja ekspertė, Kristina Mikaliūnienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė - projektų koordinatorė, Airidas Banevičius, Paryžiaus Sorbonos universiteto Filologijos fakulteto studentas, Aurelija Meškauskienė, Šeduvos gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, Aistė Butvilaitė, VU Teisės fakulteto magistrantė.

Vertintojams nebuvo lengva, nes pasirodymai buvo skambūs, spalvingi, išraiškingi, teatrališki. Vis dėlto pasitarusi komisija įvertino dalyvius, padėkojo jų mokytojams už nuoširdų darbą. Pirmiausia buvo paskelbti nominantai: už geriausią prancūzišką raišką buvo nominuota Unė Baranauskaitė, solistė iš Šiaulių „Juventos“ progimnazijos; balso virtuoze pripažinta Gabija Rimaitytė iš Kauno Antano Smetonos gimnazijos; originaliausiu tapo Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos mišraus 5 – 7 klasių ansamblio pasirodymas; elegantiškiausiai dainą atliko Gina Tomkevičiūtė - solistė iš Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos; už artistiškiausią pasirodymą nominaciją gavo 6a EMILE klasės ansamblis iš Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos.

5 - 8 klasių grupės solistų kategorijoje I vietą laimėjo Unė Baranauskaitė iš Šiaulių „Juventos“ progimnazijos, II vietą – Roberta Jurpalytė iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, III vieta atiteko Ugnei Glebauskaitei iš Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos.

Ansamblių kategorijoje geriausiai pasirodė ir I vietą užėmė 6 – 7 klasių ansamblis iš Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos, II vietą laimėjo 6 klasių ansamblis iš Kauno jėzuitų gimnazijos, III vietą – 5 klasių ansamblis iš Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos.

Tokiu skambiu įspūdingu renginiu, pažadinusiu dalyvių ir žiūrovų jausmus, privertusiu susimąstyti apie meilės galią, į visų širdis įsiveržė pavasaris, nešdamas gerą nuotaiką ir skatindamas siekti naujų laimėjimų.

Prancūzų kalbos mokytoja J.Šimkuvienė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing