Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-12-16
„Skaitymo stebuklas“: mokykloje svečiavosi islandai Spausdinti El. paštas

2017 m. gegužės 9 - 15 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko tarptautinio „Nordplus“ projekto „The Miracle of Reading“ („Skaitymo stebuklas“) susitikimas su svečiais iš Islandijos (atvyko 12 šeštokų ir jų mokytoja). Islandai ir juventiečiai aktyviai dalyvavo projektinėse veiklose „Žmonės yra knygos“, „Filmai pagal knygas“, „Mandalų kūrimas“, „Juoko terapija“, „Metodų mugė“, kurios vyko mokykloje, atliko užduotis edukacinėse programose ŠU bibliotekoje, Dailės galerijoje, Dailės ir Sanatorinėje mokyklose.

Aplankytas Vilnius, Kryžių kalnas, nuo Fotografijos muziejaus stogo apžvelgti Šiauliai, puikiai praleista popietė svečiuojantis pas Gabrielę, patobulintos anglų kalbos žinios, sužinota apie Islandijos ir Lietuvos kultūrą, tradicijas, švietimą. Dar daugiau dalykų ne tik išmokta, bet pajausta, įdėta į mieliausių prisiminimų skrynelę.

Projektinei mokytojų grupei dėkoju už intensyvios savaitės sėkmę, mokinukams - už svečių globą, tėveliams - už rūpestį „padidėjusia“ šeima, kolegėms Jūratei A., Raimondai, Linai J., Editai Š., Rimantei V. - už pagalbą, organizuojant projektines veiklas ir šaunias matematikos bei muzikos pamokas. Ačiū visiems, kurie domėjotės, kaip sekasi įgyvendinti projektinius tikslus.

Anglų kalbos mokytoja Ž.Leinartienė

***

8b klasės mokinės Vaidos Račkauskaitės įspūdžiai

Susidariau puikią nuomonę apie šį projektą - tai buvo kažkas nuostabaus! Gavau progą pasireikšti anglų kalba, ją patobulinti, turėjau galimybę susipažinti su naujais žmonėmis ir susirasti draugų, daugiau sužinoti apie Islandiją, islandų gyvenimą, skaitymą ir netgi šiek tiek naujų faktų apie Lietuvą.

Pas mane svečiavosi miela mergaitė, vardu Viktorija. Mes kaipmat susidraugavome. Niekada nepamiršiu tų ilgų pasisėdėjimų ir pokalbių vakarais, kvailų, tačiau tikrai įsimintinų juokelių, ruošimosi vakarėliui bei visų projektinių užsiėmimų.

Labiausiai man patiko projektinis darbas apie knygas, ypatingai „Book are Humans“. Manau, šis užsiėmimas buvo visiems naudingas ir įdomus. Šaunu pačiam pasijausti knyga, sukurti jos pavadinimą ir skyrius. Manau, tai davė platesnį suvokimą apie asmenybę bei pasaulį.

Man taip pat labai patiko kelionė į Vilnių ir puiki ekskursiją, kurios metu sužinojau ir pamačiau daug naujo, kitomis aplinkybėmis galėjome daugiau pabendrauti su svečiais. Juk visi važiavome vienu autobusu, o kelionė buvo ilgoka...

Man dar labai didelį įspūdį padarė juoko terapijos užsiėmimas. Nežinojau, kad galima prisiversti juoktis. Tai buvo kažkas labai šaunaus!

Apibendrindama galiu pasakyti, jog šis projektas davė man labai daug. Svarbiausia dovana - mano nauja draugė, su kuria tikrai nebuvo lengva atsisveikinti, nors susitiksime už dviejų savaičių.

Ačiū visiems: buvo labai smagu, šilta, jauku ir tiesiog nuostabu !Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017-05-22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing