Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-12-16
Juliaus įspūdžiai iš LMS Pavasario forumo Spausdinti El. paštas

Sveiki. Mano vardas - Julius. Esu 7a klasės seniūno pavaduotojas.

2017 m. balandžio 21 – 23 d. dalyvavau Lietuvos Moksleivių Sąjungos organizuotame Pavasario Forume – XXIV Asamblėjoje, vykusioje Vilniuje. Tiems, kurie nežino, kas yra LMS, paaiškinsiu: LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) – savanoriška, pelno nesiekianti organizacija, kuri apjungia didžiąją dalį Lietuvos mokyklų savivaldų, padeda mokiniams spręsti įvairias mokykloje kylančias problemas.

Klausiat, ką aš ten veikiau? Ojojoj... jei norėčiau viską papasakoti, neužtektų dešimties puslapių. Tad bandysiu papasakoti glaustai, bet išsamiai.

Taigi, šiais metais LMS Pavasario Forume buvo išsirinkta nauja prezidentė ir nauja revizijos komisija. Prezidente tapo Raminta Matulytė, komisijos nariais - Gintarė Vikmonaitė, Laurynas Puidokas ir Simas Sirtautas.

Pirmoji diena

Iš ryto buvo sunku keltis, nes iki išnaktų kroviausi lagaminus. Nuvažiavus į stotį paaiškėjo, kad traukinys vėluos penkiolika minučių. To laiko užteko susipažinti su naujais draugais, kurie irgi vyko į forumą.

Pusę vienuolikos jau stovėjome Lietuvos sostinės traukinių stoties fojė, kur susitikome su dviem Šiaulių miesto grupės koordinatoriais - Glebu Somochvalovu ir Lisa Bayer. Ant savo lagaminų užrišome žalias juosteles ir juos palikome stoties kampe. Sėdę į Baltupius važiuojanti autobusą, nurūkome. Atmosfera autobuse buvo nereali: skambėjo LMS himnas, Vaido Baumilos hitas „Myliu“, kitos patriotiškos Lietuvos dainos ir skanduotės. Kelionė į kitą miesto kraštą ilgai neužtruko. Išlipę iš autobuso, pėsčiomis ėjome į Socialinių mokslų kolegiją, kurioje vyko pagrindinis veiksmas. Kol ilgai ir nuobodžiai laukėme eilėje prie registracijos, sužinojau, kad esu vienas iš trijų Šiaulių apskrities septintokų (pasijutau kiek mažesnis už kitus ir išskirtinis).

Galiausiai prisiregistravęs nužygiavau į savo kambarį trečiame aukšte (liftais naudotis leido tik trečiąją dieną), kuriame su kitais smagiai leidau laiką visas tris dienas.

Pagaliau sulaukiau atidarymo. Moksleivių forumo dalyvius pasveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir Švietimo ministrė Jurgita Petrauskienė. LMS himną ir kitas savo dainas atliko Sasha Song. Po jų vyko pirmoji diskusija.

Per pertrauką pasistiprinome spurgomis ir kava. Lengvas užkandis ir smagūs pokalbiai dar labiau suartino įvairių miestų atstovus. Netrukus buvome pakviesti į salę antrajai diskusijai...

Po pietų „Akropolyje“ grįžome į kambarius. Čia jau radome savo bagažą ir gavome 15 minučių prisipūsti čiužinius, persirengti ir pasiruošti aktyviai veiklai.

Vakaro programai buvo sugalvota ideali tema – „Socialiniai tinklai“. Srautais vaikščiojome po kabinetus ir parodijavome Facebook, Snapchat, Musical.ly, Ask.fm, Youtube, Instagram, Shazam ir daugelį kitų socialinių tinklų. Tarkime, Instagram kabinete turėjome parodijuoti Kalėdas senelių namuose, o Youtube - sukurti kokios nors rūšies video. Buvo smagu...

Antroji diena

Kėliausi pusę penkių, nes buvau per daug pavargęs, kad teisingai nusistatyčiau žadintuvą (gerai, kad nieko nepažadinau). Nusiprausiau ir apsirengiau oficialesnius drabužius, labiau tinkančius rinkiminei ir ataskaitinei Asamblėjai. Buvo keistoka vienam vaikščioti po visiškai tuščią trijų aukštų pastatą. Bet po pusvalandžio pasigirdo įvairių žadintuvų kakofonija. Visi kėlėsi ir pamažu psichologiškai, fiziškai ruošėsi beveik aštuonias valandas truksiančiai Asamblėjai.

Papusryčiavę gavome akreditacijas – korteles, kuriose yra surašyta visa informacija ir jos veikia kaip viešojo transporto bilietai. Tuo pasinaudodami įšokome į Fabijoniškių kryptimi važiuojantį autobusą. Jame, kaip visada, skambėjo dainos ir skanduotės. Šįkart su mumis dainavo ir keleiviai...

Atvykome į Fabijoniškėse esantį Mykolo Riomerio universitetą - Asamblėjos vietą. Buvo pateikta LMS metų veiklos ataskaita, vyko rinkimai.

Vakare vėl vyko įvairios aktyviosios veiklos: diskoteka, imtynės, karaokė, filmų peržiūra ir tūkstantis kitokių veiklų. Aš pasirinkau filmų vakarą, nes filmus „ryju“ kaip cirkininkas kardus.

Trečioji diena

Per naktį nemiegojau. Visiškai (na gerai, kelis kartus buvau „nulūžęs“, bet tik akimirkai). ... Buvo sunku dalyvauti veikloje, nes akys merkėsi...

Paskaitas vedė „Google“ atstovas Lietuvoje, „Seb“ banko analitikas, Jonas Nainys, dizainerė, dirbanti su negalią turinčiais žmonėmis.

Uždarymo metu aš vos nepravirkau, nes buvo smagu matyti, kaip kiti džiaugiasi naujosios prezidentės inauguracija, nes buvo liūdna skirtis su draugais...Visi apsikabinome, dar kartą padainavome, pakomentavome ir paargumentavome, kaip jaučiamės...

Tai buvo geriausias LMS renginys, kokiame teko lankytis. Ačiū LMS‘ui ir visiems kitiems, kurie buvo su manimi. Ačiū.

Pagarbiai, Julius Urbonas

Pirmosios dienos montažas:

https://www.youtube.com/watch?v=Ho2AGbopek8

Antrosios dienos montažas:

https://www.youtube.com/watch?v=HnFsPj-cJ6U

Trečiosios dienos montažas:

https://www.youtube.com/watch?v=unw6CFY41uQ

©Mantas Sinkevičius

Nuotraukoje - Šiaulių miesto, rajono Pavasario Forumo dalyviai

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017-05-22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing