Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-12-17
„Paauglystės kryžkelės: mokinių į(si)vertinimas Spausdinti El. paštas

„Niekada nenuvertinkite gero žodžio ar poelgio galios“

H. JacksonBrown

Su pasirodžiusiu pavasariu ir pagaliau atėjusia šiluma „Paauglystės kryžkelių“ užsiėmimuose dalyvaujantys 5 ir 6 klasių juventiečiai ėmė kalbėti apie emocijas, jausmus, savo išgyvenimus.

Įvadiniam susipažinimui su emocijomis mokiniai žiūrėjo filmą „Išvirkščias pasaulis“, kuris padėjo geriau suprasti, kokie jausmai gyvena kiekviename iš mūsų. Po to vaikai mokėsi atpažinti savo emocijas, suskirstyti jas grupėmis ir įvardinti. Kalbėjomeapie tai, kad kiekvienas iš mūsų gali turėti teigiamos ir neigiamos įtakos vieni kitų emocijoms, apie autoritetus: kas yra pavyzdys, kas skatina veikti, nepasiduoti, žengti į priekį. Mokiniai pristatė sektinas asmenybes, kurios juos žavi, kas juos įkvepia.

Artėjant mokslo metų pabaigai, penktokai ir šeštokai pradėjo ruoštis baigiamajam projektui. (buvo galima rinktis iš temų „Mano asmenybės žemėlapis“ arba „Asmenybės koliažais“). Savo darbais juventiečiai parodė, ko išmoko, ką sužinojo ir suprato per 2016 – 2017 m. m. „Paauglystės kryžkelių“ užsiėmimus.

Paskutinę pamoką mokiniai ne tik pristatė projektus, bet ir rašė atsiliepimus, įsivertino savo veiklą. Daugelis vaikų teigė, jog programa padėjo geriau pažinti save, suprasti, valdyti savo emocijas,suvokti stipriąsias ir tobulintinas charakterio savybes.

Kai kurie mokiniai džiaugėsi, kad vis dažniau ima mąstyti pozityviai, akcentuoti ne „duobę“, bet „viršukalnę“.

Juventiečiams patiko aktyvi veikla ir kitokie mokymosi metodai (ypač įsiminė filmų analizė, darbas grupėse pagal „Pasaulio kavinės“ metodą, diskusijos, pamokų svečių apsilankymas ir kt.).

Nemaža dalis vaikų minėjo, kad šios pamokos padėjo geriau pažinti klasės draugus, rasti juos siejančių dalykų.

Kiekvienam mokytojui pats didžiausias laimėjimas ir pasiekimas – žvilgančios vaikų akys. Tai didžiulė motyvacija eiti į priekį, o kartu ir įrodymas, kad Lietuvoje auga nuostabi jaunų asmenybių karta. Savo mokinukams tariu:IKI SUSITIKIMO RUDENĮ, BRANGIEJI!

Psichologė D.Juškienė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing