Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-01
Netradicinė tikybos pamoka Spausdinti El. paštas

Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, ir aš jus atgaivinsiu (Mt 11,28)

 Spalio 4 - oji - Viso Pasaulio vaikų Švenčiausiojo Sakramento Adoracijos diena. Juventiečiai kartu su tikybos mokytoja L.Skyriene nusprendė dalyvauti Adoracijoje ir išbandyti kitokį maldos būdą.

Šiaulių katedroje tyloje vaikai apmąstė savo poelgius ir atsiprašė už padarytas nuodėmes. Kiekvienas išsakė savo padėką Jėzui už meilės ir gyvybės dovanas, tėvelius, šeimą, draugus, mokytojus, sveikatą, gyvenimą. Adoracijos pabaigoje meldėsi Šv. Jono Pauliaus II malda ,,Mes garbiname Tave“. Po to atsisveikino su Jėzumi, padėkodami už Jo palaiminimą ir laiką, praleistą kartu.

Mokinių apmąstymai po Adoracijos:

• Šios dienos Adoracija man padėjo susikaupti, apmąstyti savo poelgius, pabendrauti tyloje su Dievu, rasti ramybę, pasijusti kitokiu, nuostabiu Dievo kūriniu. Aš noriu sugrįžti ir pabūti su tavimi, Viešpatie... Tos minutės Adoracijoje buvo vienos iš geriausių mano gyvenime (Saulena L., 7a).

• Per šios dienos Adoraciją aš atsipalaidavau, pasikalbėjau su Dievu, pasimeldžiau. Man patiko (Milda Š., 8a).

• Man ši Adoracija buvo įdomi ir patiko. Buvo malonu susitikti su Dievu... Tikiuosi, dalyvausime ir kitą kartą (Gerda B.,7a).

• Šiandienos rytas buvo neįprastas, nes apsilankę bažnyčioje galėjome susikaupę pradėti dieną. Turėjome laiko pabūti su savimi, apgalvoti ir įvertinti savo poelgius, atsiprašyti už netinkamą elgesį ir pasidžiaugti gerais darbais (Dominyka Š., 8a).

• Šiandien pirmą kartą pajaučiau kitokį santykį su Dievu. Buvo gera jausti aplinkui esančių žmonių artumą, vienybę ir bendrystę. Labai norėčiau dalyvauti Adoracijoje ilgesnį laiką. Manau, jog tuomet galėčiau labiau pažinti save ir Dievą (Laisvūnė Š., 8b).

Dėkoju savo mokiniams už nuoširdžias maldas, susikaupimą ir ramybę.

„Veik per mane, Jėzau, ir kilnūs bus mano veiksmai, šventi mano darbai, ramybės kupinas poilsis...“ Tikybos mokytoja L.Skyrienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing