Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-03
Ugdant vertybines nuostatas Spausdinti El. paštas

2017 metų rugsėjo mėnesį Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 5 - 8 klasėse vyko integruotos dailės ir dorinio ugdymo pamokos.

Per dorinio ugdymo pamokas juventiečiai prisiminė 5 progimnazijos vertybines nuostatas: savigarba ir pagarba kitiems, poreikis tobulėti ir nuolatinis mokymasis, bendravimas ir bendradarbiavimas, saugi ir maloni mokyklos aplinka, jos tausojimas, puoselėjimas, atsakomybė už savo jausmus ir poelgius.

Kūrybinių užduočių, diskusijų ir refleksijos metu mokiniai akcentavo, kad gerai jaučiasi tik saugioje mokyklos aplinkoje, už kurios kūrimą yra atsakinga visa bendruomenė. Tik empatiškas, tolerantiškas, kontroliuojantis savo emocijas, elgesį, tik save gerbiantis mokinys ir mokytojas rodo pavyzdį. Mokykla – tai bendruomenė, kurioje mokomasi dirbti komandoje, o bendravimas ir bendradarbiavimas padeda greičiau pasiekti geresnių rezultatų, gerina mikroklimatą.

Juventiečiai, naudodamiesi SMART metodologija, kūrė įvairius projektus: „Mano vertybių ir tikslų (siekių) žemėlapis“, „Vertybės muzikiniuose kūriniuose“, „Mano vertybių patiekalo receptas“.

Per dailės pamokas naudodami akvarelės techniką mokiniai tapė dekoratyvines iliustracijas, vertybes įkūnydami stilizuotuose gyvūnėliuose. Parodoje „GYVŪNAS – AŠ – MOKINYS“ eksponuojami kūrybiškiausi ir įdomiausi mokinių darbai.

Dailės mokytoja L. Jurevičiūtė

Dorinio ugdymo mokytojos L. Skyrienė, R. Linkevičienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing