Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-01-18
„Jaučiu ir kuriu“ Spausdinti El. paštas

2017 - 2018 m. m. ketvirtokai dalyvauja mokykliniame projekte „Jaučiu ir kuriu“. Projekto tikslas – skatinti mokinius kurti, atpažinti įvairių žanrų kūrinius ir pasimokyti iš geriausiųjų darbų.

Numatyti trys etapai. Pirmame etape ketvirtokai kūrė miniatiūras „Mokytojas“ ir jas aptarė klasėse. Geriausius darbus autoriai pristatė kitiems ketvirtokams projektinės veiklos metu. Juos skaitydami, vaikai ne tik džiaugėsi savo kūrybinėmis mintimis, bet ir ugdė pasitikėjimą savimi (skaityti savo darbą prieš 100 - to žmonių auditoriją nėra drąsu). Draugai dėmesingai klausėsi ir aplodismentais palydėjo kiekvieną autorių. Mokytojos jiems įteikė geriausio kūrybinio darbo pažymėjimus.

 

Sėkmingiausių darbų autoriai: • 4a – Arina Voronina, Daniela Parchajeva, Povilas Ušinskis, Mila Mikolaitytė, • 4b – Margarita Andruškaitė, Ineta Drukteinytė, Ugnius Žilinskas, Greta Karčiauskaitė, Kotryna Blovieščiūtė, Vktorija, • 4c – Junita Leiputė, Rokas Andriušis, Admas Gudžiūnas, Karina Dijokaitė, • 4d – Urtė Urbonaitė, Paulius Radavičius, Laurynas Samuilis, Daniela Jakutytė. Nugalėtojų darbeliai viešiname darbų parodėlėje. Kiekvienas gali paskaityti ir pasisemti minčių. Pradinių klasių mokytojos D.Gedminienė ir S.Petrėtienė ***

„Pirmasis mokytojas“ (Laurynas, 4d)

Lyja, Nuotaika niūri.

Prisimenu dieną mokykloje. Tuomet buvo truputį nedrąsu. O dabar... O dabar ketvirtos klasės mokslo metų pradžia. Jaučiu, kad jau pradedu pasiilgti savo Mokytojos. Pažvelgiu pro langą. Susimąstau. Išgirstu mokytojos balsą.

Ir staiga suprantu, kad dar yra šiek tiek laiko pabūti kartu.

„Mokytojos gerumas“ (Rokas, 4c)

Rudenį tamsoka ir niūroka, bet šiltas spindulėlis sušildo mano, dešimtmečio, širdelę - tai mokytojos Aidos žvilgsnis. Kas man padės užkopti į Olimpo žinių viršukalnę, nepaklysti klampiame žinių labirinte? Tai mokytojos Aidos sumanumas ir išmintis. Sėdėti šalia ir jausti mokytojos gerumą, matyti pastangas dėl smalsuoliukų ateities – ar nėra sunku?

Mokytoja, ir toliau spindėkite plačia šypsena sušildydama mažylius.

„Mokytojas“ (Arina, 4a)

Aš einu su mama ir šuneliu prie ežero. Matau žmones. Vienas iš jų groja gitara. Tas gražus garsas man primena gitaros mokytoją. Prisimenu, kaip tas linksmas, geras, mylintis žmogus moko mus groti gitara.

Mano mokytojas – mano herojus ir mylimiausias mokytojas.

„Mokytoja“ (Viktorija, 4b)

Naktis. Žiūriu pro langą ir stebiu žvaigždes. Galvoju apie savo Mokytoją. Stovi ji prie lentos ir pasiėmusi knygą aiškina gramatiką. Laukiu ryto mokykloje.

Man patinka mūsų klasė, mokykla, mokytoja....

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing