Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-01
„Multimedijų žurnalistikos ypatumai, etika ir tendencijos“ Spausdinti El. paštas

2017 metų lapkričio 10 dieną Šiaulių Juventos progimnazijos 8 – okai vyko į Šiaulių „Sandoros“ progimnaziją, kur dalyvavo susitikime su žurnalistais.

Paskaita „Multimedijų žurnalistikos ypatumai, etika ir tendencijos“ sužavėjo susirinkusius. Svečiai pabrėžė, kad gyvename ne faktų, o emocijų amžiuje, kur suklastotos naujienos yra kasdienybė, o manipuliavimas vaizdais yra įprastas šiandienos reiškinys. Gera žurnalistika yra ta, kuri ieško dialogo, kuri kalba, ji gali ir turi prisidėti prie visuomenės gerovės.

Pristatydami savo veiklą, svečiai trumpai supažindino su trimis vykdomais kultūriniais – socialiniais projektais „Vienodos dienos“, „ŽYMĖS: pereiti praeitį“, „Galia nugalėti“.

Žurnalistinis multimedijų projektas „Galia nugalėti“ Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo apdovanotas Nacionalinės spaudos fotografų asociacijos (NPPA) prizu. „Šio projekto tikslas buvo supažindinti visuomenę su Lietuvos parolimpiečių gyvenimu bei neįgaliųjų žmonių iššūkiais mūsų šalyje. Džiaugiamės, kad šis projektas iki šiol yra matomas ir vertinamas ne tik čia, bet ir užsienyje“, – apie vieną iš savo žurnalistinių laimėjimų pasakojo K.P. Liutkevičius. Jis ne kartą susirinkusiems akcentavo, kad geros žurnalistikos karalius yra pasakojimas, o šios profesijos atstovas turi būti ne tik puikus žurnalistas, bet ir fotografas, videografas, programuotojas, montažo režisierius, grafikos dizaineris. Tai profesija, reikalaujanti daug žinių, objektyvumo, nes geras žurnalistas, kad ir kur jis dirbtų, sieks vieno – protingos, faktais grįstos, doro turinio ir poveikio žurnalistikos, tarnaujančios vien tiesai, kuri aiškiai pateikiama skaitytojams, kad ir kas jie būtų.

Ugdymo karjerai specialistė E.Valaitienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing