Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-02
Pažintis su bibliotekininko profesija Spausdinti El. paštas

2017 m. spalio mėn. 25 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 1b ir 4d klasės mokiniai (mokyt. A.Ščiukienė, S. Petrėtienė) vyko į Šiaulių miesto savivaldybės P.Višinskio viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą.

Čia mokiniai buvo supažindinti su bibliotekininko profesija, aktyviai dalyvavo konkurse „100 geriausių šimtmečio knygų vaikams“. Dvi komandos „Lietuva“ ir „Draugai“ smagiai varžėsi norėdamos viena kitai įrodyti, kad yra perskaičiusios nemažai knygų, žino jų autorius, prisimena pagrindinius populiarių knygų veikėjus.

Susirinkusius esamus ir būsimuosius skaitovus nustebino šios bibliotekos atstovai pranešdami, kad vienos populiaraiusių knygų „Kakė Makė“ autorė Lina Žūtautė gyvena Šiauliuose. Mokiniai buvo skatinami skaityti knygas, domėtis naujausia literatūra, o pajutus nenumaldomą troškimą vis daugiau laisvo laiko skirti knygai, žodžiui, savo tolimesnę ateitį sieti su bibliotekininko profesija, kuri, kaip sakė viena iš šios įstaigos darbuotojų - „profesijų profesija“. Tik čia, bibliotekoje, galima pajusti knygos ir minties galią.

Ugdymo karjerai specialistė E.Valaitienė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing