Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-02
„Atspėk profesiją“ Spausdinti El. paštas

2017 m. lapkričio 28 dieną 3c klasės juventiečių komanda (Dominykas, Smiltė, Luka, Gabija Š.) su savo mokytoja Rimute išskubėjo į Šiaulių Dainų progimnaziją, kur vyko konkursas „Atspėk profesiją“.

Konkurse dalyvavo šešios komandos iš įvairių miesto progimnazijų. Dalyviai išsirinko savo komandos pavadinimą ir ėmėsi veiklos. Pirmoji užduotis buvo pati sudėtingiausia, nes reikėjo rišliam tekstui parinkti nurodytas tinkamas profesijas. Kitos užduotys buvo lengvesnės, reikėjo iš duotų raidžių sudėti tinkamą profesiją nurodytam paveikslėliui, sunumeruoti žodžius, kad būtų galima perskaityti sklandų atsakymą ir t.t.

Smagiausios užduotys buvo susijusios su Smart lenta. Vaikai atsipalaidavę ir noriai darbavosi... Renginio dalyviai susipažino su retesnėmis profesijomis, turiningai praleido laiką ir buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Pradinių klasių mokytoja R.Valukonienė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing