Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
„Iš tautosakos skrynelės“ Spausdinti El. paštas

2017 m. lapkričio 30 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko 2 - 4 klasių popietė ,, Iš tautosakos skrynelės“, kurią organizavo mokytojos R. Vasiliauskienė, D. Dundulienė, A. Bružaitė -Čiapienė, I.Karskienė.

Pirmame aukšte buvo eksponuojama senovinių daiktų paroda, kurią apžiūrėję mokiniai rinkosi į 108 kabinetą pristatyti savo pranešimus ir klausytis draugų.

Renginys prasidėjo skambant kanklių muzikai (ačiū Emilijai Skiutei iš 6c klasės). Pakilią nuotaiką sustiprino 2a klasės mokinio Naglio Puškunalio eilės. Popietę vedė ir pranešėjus pristatė šauniosios 2b klasės mokinės Goda Rudaitytė ir Eglė Katinaitė.

Pranešėjai pristatė senolių rankdarbius, senovinius padargus, supažindino su verpimo, audimo įrankiais, minė mįsles, grojo senoviniais muzikos instrumentais, dainavo dainas...

Popietėje dalyvavo ir kelios mokinių mamytės, kurios žavėjosi vaikų gražia, taisyklinga kalba, mokėjimu sudominti draugus savo pristatymais. Buvo išsakytas pastebėjimas, kad tokius vertingus pristatymus turėtų išgirsti ir pamatyti didesnė auditorija klausytojų.

Tegul liaudies kūryba, senolių rankdarbiai, daiktai neužsibūna skrynelėje, o skamba ir aidi augindama naujas kartas, mylinčias ir gerbiančias brangų lietuvių liaudies palikimą.

Pradinių klasių mokytoja I.Karskienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing