Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-12-14
Sėkmė Lietuvos Muzikos olimpiadoje Spausdinti El. paštas

2017 m. gruodžio 2 d. Šiaulių moksleiviai vyko į Klaipėdą, kur universiteto Menų akademijoje vyko VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiada. Šiaulius atstovavo 1-2 vietas miesto olimpiadoje užėmę mokiniai: I-oje kategorijoje (6-8 kl.) dalyvavo „Juventos“ progimnazijos mokinės Laisvūnė Šimonytė (8 kl.) ir Milda Marija Kiškūnaitė (6 kl.), II-oje (9-12 kl.) dalyvavo J. Janonio gimnazijos mokiniai Deividas Bartkus (11 kl.) ir Andrėja Vasiliauskaitė (12 kl.). Iš viso šalies olimpiadoje dalyvavo 38 moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų.

Olimpiados dalyvių laukė įtempta diena. Išskirtinai nuo kitų dalykinių olimpiadų, muzikos olimpiadoje varžomasi keturiose rungtyse: muzikinių žinių patikrinimo (sprendžiamas testas), muzikos rašto skaitymo (solfedžiavimas, ritmavimas), dainos atlikimo, originalios kompozicijos (mokinys turi atlikti savo sukurtą ir užrašytą kūrinį). Dalyvius vertino kompetetinga komisija, kurios gretose buvo kompozitoriai, dainininkai, universitetų dėstytojai, Lietuvos muzikos mokytojai. Olimpiada – atviras renginys.Dainavimą ir kompozicijos atlikimą galėjo stebėti dalyviai ir jų mokytojai. Pasibaigus rungtims, laukiant rezultatų, buvo pristatytas visus sužavėjęs ir gausių aplodismentų sulaukęs Klaipėdos universiteto Menų akademijos studentų edukacinis projektas.

Diena netrūko prabėgti, buvo smalsu sužinoti, kas gi tie laimėtojai. Smagu, kad organizatoriai pasirūpino visų dalyvių apdovanojimu: padėkas ir rėmėjųdovanėles gavo visi. Kiekvienoje rungtyje buvo nominuoti geriausiai pasirodę moksleiviai. Džiugu, kad abi „Juventos“ mokinės tapo specialiųjų prizų laimėtojomis: Milda Marija Kiškūnaitė apdovanota už geriausiai padainuotą dainą, Laisvūnė Šimonytė gavo nominaciją už geriausią muzikos rašto skaitymą. Tačiau didžiausias džiaugsmas dar laukė: I kategorijoje antrą vietą ir sidabro medalį laimėjo Milda Marija Kiškūnaitė (ruošė mokytojos Aušra Adomaitienė ir Živilė Ratinienė), o pagrindinį prizą - pirmąją vietą ir aukso medalį iškovojo Laisvūnė Šimonytė (ruošė mokytojos Ramunė Urniežienė ir Gaiva Šimonienė). Abi mokinės kartu gavo kelialapį į tarptautinę muzikos olimpiadą, kuri vyks 2018 m. balandžio 17-21 dienomis Estijoje, Talino muzikos akademijoje.

Laisvūnės ir Mildos Marijos sėkmė - džiaugsmas visai „Juventos“ progimnazijos muzikų bendruomenei. Sveikiname mokines, jas ruošusias mokytojas, linkime tolesnės sėkmėsgarsinant Šiaulių miesto ir Lietuvos vardą tarptautinėje muzikos olimpiadoje.

Muzikinio ugdymo skyriaus vedėja Violeta Juodpusienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing