Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
BŪTI MOKYTOJU Spausdinti El. paštas

Pedagogikos profesines studijas pasirinkusi Šiaulių „Juventos“ ir „Rasos“ progimnazijų psichologė, prevencinės programos „Paauglystės kryžkelės“ mokytoja Dema Juškienė Švietimo ir mokslo ministerijos socialiniame tinkle dalinasi mintimis:

Daug ką savo gyvenime darau vedama širdies – nes tai yra tikra, nesuvaidinta. Galbūt todėl ir studijavau psichologiją Klaipėdos universitete. Baigusi universitetą, pradėjau dirbti mokykloje.

Mokinė, studentė esu visą gyvenimą. Kiekvieną dieną aš mokausi: iš dėstytojų, iš didelio pulko kolegų, iš savo mokinių. Stengiuosi būti įkvepiančia, padedančia, išklausančia, atvira mokytoja, kad mokiniai manimi galėtų pasitikėti, žinotų, kad į mane gali bet kada kreiptis.

Darbas su vaikais yra ypatingas, jis įkvepiantis, reikalaujantis daug jėgų, bet kartu suteikiantis prasmę. Juk tavo rankose – Lietuvos ateitis, auganti asmenybė. Tavo tikslas - padėti tai asmenybei atsiskleisti.

Pedagogikos studijos – tai dar vienas mažas laiptelis link svajonės. O viena iš svajonių – sukurti tokią ateities mokyklą, kurioje vaikai augintųsi SAVO svajonėms sparnus.

https://www.facebook.com/SvietimoIrMoksloMinisterija/posts/1742504292462039

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing