Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Suvirintojo profesija Spausdinti El. paštas

2017 m. lapkričio 21 d. penki 8 klasių juventiečiai ir viena juventietė nusprendė dalyvauti išvykoje į Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyrių ir susipažinti su suvirintojo profesija.

Mokiniai dalinasi įspūdžiais:

Ignas Ginčitis:

„Atvažiavus į Mechanikos skyrių mus pasitiko suvirinimo mokytojas. Jis mus nuvedė į patalpas, kuriose vyksta mokymo(si) procesas. Mokytojas teigė, kad suvirintojo darbas Lietuvoje yra labai paklausus (atlyginimas - 700 - 1000 eurų). Nebūtinai vyrai renkasi šią profesiją, pedagogas moko ir vieną merginą.

Kad taptumei profesionaliu suvirintoju, reikia pažinoti žaliavas, teoriją ir mokėti gerai virinti.

Mokytojas pademonstravo, kaip vyksta suvirinimo procesas, parodė patalpas, kur įgyjami dujinio ir elektrinio suvirinimo įgūdžiai. Mums buvo pademonstruota, kaip veikia modernios aukštosios technologijos. Virinant reikia turėti specialų šalmą, kuris apsaugo akis“.

Nojus Baltutis:

„Sužinojau, kad yra trys suvirinimo rūšys. Suvirinimui naudojama elektra ir aukšta temperatūra. Proceso metu mokymosi patalpoje susikaupusį nešvarų orą valo specialios mašinos. Suvirintojams reikia dėvėti specialų šalmą. Kai kuriuos darbus suvirintojai atlieka naudodami kompiuterius ir kitus prietaisus (reikalingas programavimas ir užsienio kalbos mokėjimas). Dėl nedidelio atlyginimo dauguma suvirintojų išvažiuoja dirbti į užsienį“.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J.Ančerevičiūtė

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-02-26 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing