Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
„Mokyklos vaidmuo ugdyme karjerai“ Spausdinti El. paštas

2018 m. vasario 19 d., prasidėjus mokinių atostogoms, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokytojai dalyvavo seminare Į mokyklą buvo pakviestas lektorius - žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas. Seminaro tikslas - patobulinti pedagogų profesinio orientavimo kompetencijas.

Svečias akcentavo, kad mokykloje dirbantiems pedagogams tenka sudėtingas moksleivių ugdymo karjerai uždavinys. Lektorius pristatė užsienio šalių sėkmingos patirties pavyzdžius, akcentavo, kokias klaidas daro mokiniai, planuodami karjerą, mokytojus supažindino su perspektyviausiomis ir nykstančiomis profesijomis, priminė, kokiuose tinklalapiuose ieškoti aktualios informacijos.

Visiems susirinkusiems nuostabos nekėlė ir svečio žodžiai, kad šiandien „Lietuvos abiturientai išmanųjį telefoną renkasi atidžiau nei studijas“.

Pedagogams svečias priminė, kad jaunam žmogui, kartais sunkiai save atrandančiam, padeda savanorystė. Ji žmogaus savivoką keičia iš esmės.

Išklausius lektoriaus G. Sarafino, neliko abejonių, kad šeima ir mokykla turi įdėti daug nuoseklių pastangų tam, kad jaunuolis pažintų savo galimybes ir sėkmingai pasirinktų studijų programą, darbo kryptį ar profesiją. Kai galimybės atitiks lūkesčius, baigus mokslus jaunuoliui neteks stovėti darbo biržoje.

Ugdymo karjerai specialistė E.Valaitienė

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-02-26 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing