Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Metų knygos rinkimai „Šaltinėlio“ bibliotekoje Spausdinti El. paštas

4a klasės juventiečiai jau antrus metus renka Metų knygą. Mokiniai skaito pasiūlytas knygas, aptaria klasėje ir dalyvauja „Šaltinėlio“ bibliotekos renginyje. Šiemet Metų knyga pretendavo tapti šie leidiniai: Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“, Gajos Guna Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“, Virgio Šidlausko ,,Ufas ir stebuklinga barzda“, Rebekos Unos ,,Aš esu Tomas seklys“, Evelinos Daciūtės „Laimė yra lapė“.

Renginį vedė Šiaulių kolegijos organizacijos komunikacijos specialybės studentės. Jos žaismingai pristatė knygas ir pakvietė dalyvauti viktorinoje, kurioje mokiniai pasitikrino savo atmintį, aptarė pagrindines kūrinių mintis. Mokinukus labai nudžiugino studenčių saldžiosios dovanėlės.

Bibliotekos šeimininkės parodė literatūros kritiko Kęstučio Urbos reportažus apie knygų autorius. Ketvirtokai išsiaiškino, koks literatūros kritiko darbas, kad bibliotekininkės ne tik išduoda knygas, bet ir sistemina informaciją, rekomenduoja knygas skaitytojams, su jomis įdomu pakalbėti apie knygas.

Po pamokėlės vyko balsavimas. Kai kurie mokiniai po renginio pakeitė ankstesnę nuomonę. Labiausiai juventiečiams patiko Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“ ir Gajos Guna Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“.

Kilo diskusijos: buvo įdomu, kuri knyga surinks daugiausiai skaitytojų balsų. Nekantraujame sulaukti rezultatų, kurie bus paskelbti vasario pabaigoje.

M.Kovieraitė, 4a

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-02-26 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing