Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-04
Trečiokas Vilius dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Spausdinti El. paštas

2018 m. kovo 2 d. Šiaulių universitete vyko XVIII - oji tarptautinė konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Konferenciją Šiaulių universitetas ir Šiaulių Simono Daukanto gimnazija rengia siekiant bendro tikslo – skatinti moksleivių domėjimąsi tiksliaisiais mokslais.

Šiais metais į konferenciją atvyko per 100 moksleivių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Konferencijos metu perskaityti net 49 pranešimai, pristatyti stendiniai moksleivių darbai.

Pranešimų tematika labai įvairi – nuo 100 užduočių Lietuvai iki globalių dalykų, susijusių su anglies dioksidu, nuo ne Gordijaus mazgų ir origami lankstinių iki po magiškais šešiakampiais ar žvaigždžių briaunainiais užsimaskavusios kombinatorikos, nuo žaidimų aikštelės, perkeltos į trimatį geometrijos žinių pasaulį, iki dirbtinio intelekto metodais valdomų žaidimo personažų.

Stendinį pranešimą „Kodėl korio akutės šešiakampės“ pristatė ir „Juventos“ trečiokas Vilius Kascėnas, gavęs išskirtinę teisę dalyvauti konferencijoje (pasidalinti savo atradimais buvo kviečiami 6 – 12 klasių moksleiviai). Pirmas blynas neprisvilo – Viliaus stendas susilaukė dėmesio ir pagyrimų, o noras ieškoti ir tyrinėti tik išaugo.

IT mokytoja E.Bukienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing