Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Vandens diena Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos trečiokai Vandens dienai ruošėsi visą mėnesį - kasdien žymėjo išgeriamo vandens kiekį. Aiškinosi vandens svarbą ir naudą ne tik žmogaus, bet ir augalijos, gyvūnijos gyvenime.

Vandens dieną vainikavo viktorina, kurioje juventiečiai aiškinosi, kokios Lietuvoje yra upės, ežerai, kokie mūsų šalyje veisiasi vandens paukščiai, gyvūnai.

Atliktas bandymas: išsiaiškinta, kad sunkus vanduo (su cukrumi) nusėda į dugną, o lengvas - lieka viršutiniame sluoksnyje...

Žinoma, vaikai domėjosi, kiek vandens per dieną turėtų išgerti žmogus, kiek išgeria jie patys. Skaičiai įspūdingi. Klasėje - 25 mokiniai. Per parą jie turėtų išgerti 200 stiklinių vandens, per mėnesį - 6200. Išanalizavus gautus duomenis, paaiškėjo, kad per parą vaikai išgeria 75 stiklines, o per mėnesį - 2325. Padaryta išvada: aktyviai judėdami, trečiokai geria per mažai vandens (gal dėl to juos lanko įvairūs negalavimai?).

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing