Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-02-21
,,Išmanieji įrenginiai ugdymo procese: iššūkiai ir galimybės“ Spausdinti El. paštas

„Išmanios yra ne technologijos, o jas valdantis žmogus“, – kalbėjo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos direktorius Vytautas Girčius, pristatydamas mokyklą per 2018 m. balandžio 18 d. vykusį seminarą ,,Išmani mokykla: patirtys bei idėjos“.

Svečiai ne tik susipažino su progimnazija, Apple naujienomis švietime, bet ir turėjo galimybę stebėti „Juventos“ pedagogų atviras pamokas.

Mokytoja Diana Kontrimienė 1c klasėje vedė lietuvių kalbos pamoką ,,Ką veikiame šiandien“. Pirmokai demonstravo, kaip įvairios programėlės planšetėse padeda mokytis lietuvių kalbos. Vaikai atliko individualias ir linksmas animuotas užduotis, galvojo ir rašė žodžius. Pirmokai pamokoje naudojosi Make it for teachers, iBrainstorm, Animals 4D+, Bitsboard programėlėmis ir įrankiais.

1c klasėje muzikos pamoką „Melodijos ir ritmo derinimas ansamblyje“ vedė ir mokytojas Laimonas Tamošiūnas. Pirmokai, naudodamiesi planšetėse esančiais pianinais, gitaromis, būgnais bei muzikiniais žaidimais, lavino ritmo pojūtį.

Labiausiai svečius papirko pirmokų noras pagelbėti pamoką stebintiems ir kartu joje dalyvaujantiems mokytojams groti būgnais.

Apie šią pamoką mintimis dalinasi renginio organizatorė Staselė Riškienė: „Gražiausia šios dienos akimirka - muzikos pamoka... Pirmokai pasiruošę groti būgnais, bet mokytojas laukia, kol prisijungs ir užsiėmimą stebintys kolegos. Deja, jiems sunkokai sekasi, nes juk nedažnai tenka groti būgnais... Tuomet pirmokėliai, niekieno neraginti, visiškai natūraliai pašoka iš suolų, pribėga ir ... pamoko mokytojus. Tada visi kartu linksmai grojame lyg tikrame ansamblyje... Nuostabūs vaikai ir nuostabūs mokytojai, besimokantys vieni iš kitų!“.

3d klasės juventiečiai ir jų mokytoja Vilma Kairienė įrankių ir programų gausoje (Easy teach programa aktyviai lentai, thinkig blocks junior - math playground, rechenheft) nepaklysdami nardė lyg žuvys vandenyje. Pagal vaikų gebėjimus taikomos programos padėjo mokytis spręsti lygtis, su EmO programa vaikai dirbo poromis per multiplayer. Na o IT mokytoja Eglė Bukienė 3d mokinukus vedžiojo po „Mažylio Micro:Bit istorijas”. Trečiokai programavo žaidimą, skirtą Micro:bit mikrokompiuteriams. Tikslas - lengviau ir smagiau mokytis daugybos lentelės.

3b klasės mokiniai, dalyvaujantys ne viename eTwinning projekte, šįkart ruošėsi projekto „Keliauju po Lietuvą“ išvykai Nemunu. Naudodami Toontastic programėlę ir dirbdami poroje, vaikai turėjo sukurti vienos Panemunės gyvenvietės, piliakalnio ar pilies atsiradimo legendą.

4a klasės mokiniai, aktyvūs eTwinning – Nordplus projekto „Sveikai gyventi yra smagu“ dalyviai, mokėsi judėdami: atliko įvairias matematines užduotis, kūrė statinius, konstravo LaQ konstruktoriumi bei sužinojo, kas yra akupresūra. Tai išskirtinė „Juventos“ progimnazijos klasė, galinti kartu su savo mokytoja Diana Gedminiene džiaugtis, jog sėdi ant išmaniųjų kubų. Šie padeda mokantis, žaidžiant ir žavėti visus, užsukusius į 4a!

Šiek tieks pailsėjus po gausos pamokų ir įspūdžių, „login*ukų“ mokytoja Eglė Bukienė seminaro dalyvius artimiau supažindino su Micro:Bit panaudojimu, o Staselė Riškienė moderavo diskusiją „Išmanieji įrenginiai ugdymo procese: iššūkiai ir galimybės“.

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing