Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-11-13
eTwinning ambasadarių susitikimas Belgrade Spausdinti El. paštas

2018 m. birželio 4 - 6 dienomis teko dalyvauti eTwinning ambasadorių profesinio tobulėjimo seminaruose Belgrade, Serbijoje. Susitikime dalyvavo 160 pedagogų iš 37 šalių. Ambasadoriai turėjo galimybę bendrauti su savo kolegomis, dalintis gerąja patirtimi, aptarti įvairias idėjas, kurias ateityje įgyvendins savo darbe.

Lietuvą Serbijoje atstovavo keturi eTwinning fanai - puiki komanda. Nors į plenarinį posėdį ir nespėjome atvykti, tačiau į prasidėjusias veiklas įsitraukėme greitai, operatyviai ir net linksmai.

Susitikimo dalyviai trumpo ir nebylaus prisistatymo metu sudarė nedideles grupeles pagal ambasadoriavimo laiką. Septynerių metų, per kuriuos buvau eTwinning ambasadore, grupelė buvo nedidelė (daugumą sudarė nedidelę patirtį turintys pedagogai). Turėjome sukurti trumpą pristatymą, kas yra etwininng. Darbas vyko greitai, linksmai, kūrybingai. Buvo smagu ne tik kartu kurti, bet ir artimiau susipažinti.

Ambasadorė iš Danijos Tine Lund pristatė ambasadoriaus darbo planavimo idėjas, dalinosi patirtimi, kaip ambasadoriai teikia pagalbą mokytojams Danijoje.

Ambasadorė iš Maltos Rose - Anne Camilleri dalinosi pagrindiniais moderavimo tikslais - grupės energijos, kompetencijos, galimybių nukreipimu problemai spręsti (moderatorius, savo pastangas nukreidamas į grupės darbo procesą, siekia panaudoti grupinio darbo privalumus ir pagerinti priimamo sprendimo kokybę).

Rania Bekiri – ambasadorė iš Graikijos - pristatė įrankių naudojimo įvairovę. Buvo pasiūlyta atlikti užduotis su šiais įrankiais: https://www.mentimeter.com, https://answergarden.ch, padlet.com, tricider.com, https://bitly.com, https://www.postermywall.com, bit.ly.com, popplet.com, voicethread.com, http://www.classtools.net, storyjumper.com, meetingwords.com Azra Sose iš Bosnijosir Herzegovinos pristatė bendravimo su partneriais Twinspace galimybes.

Visada smagu susitikti savo projektų partnerius. Šįkart keliai susikirto su eTwinning projekto „Schoolovision 2018 - the 10th anniversary edition” partnere iš Serbijos Olgica Spasojević ir projektų „A FLOWER CORNER / ŽYDINTI PALANGĖ” ir “GPS ART” Ene Kruzman iš Estijos.

Nors pažintis su Serbijos sostine Belgradu ir jos istorija buvo trumpa, paliko didžiulį įspūdį.

Belgradas - nestandartinis europietiškas miestas. Belgrade tvyro Europos miestams nebūdingas eismo chaotiškumas (tą patyrėme atvykdamos iš oro uosto). Miesto centre yra didelė Respublikos aikštė, kurioje stovi nacionalinis teatras ir nacionalinis muziejus – seniausias muziejus Serbijoje.

Visų Belgrado svečių keliai (mūsų taip pat) veda į Kalemegdano tvirtovę. Ji stovi ant kalno, o apačioje atsiveria vaizdas į Savos ir Dunojaus santaką. Dar viena populiari miesto aikštė, stovinti Kniaz Michailova gatvės gale, yra Terazije aikštė su savo žymiuoju fontanu. Aikštėje yra vienas gražiausių Belgrado pastatų – viešbutis „Moskva“. Kai kurie vietiniai sako, kad būtent čia yra Belgrado širdis.

Į Belgradą dar norėsis sugrįžti…

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing