Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-25
DofE programos mokymuose Spausdinti El. paštas

2018 m. rugpjūčio mėn. 23 – 24, 27 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ugdymo karjerai specialistės Lina Jurevičiūtė, Edita Valaitienė, neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Jūratė Ančerevičiūtė dalyvavo „The Duke of Edinburgh's International Award“ (DofE) programos mokymuose, skirtuose naujiems programos vadovams (mentoriams) bei koordinatoriams.

DofE - pasaulyje gerai žinoma mokymosi iš patirties apdovanojimų programa, ugdanti atsakingus piliečius ir suteikianti praktinių įgūdžių. DofE, skirta 14 – 24 jaunimui, buvo sukurta 1956 - ais metais, bendradarbiaujant karalienės Elžbietos vyrui Edinburgo hercogui princui Filipui ir vokiečių edukologui Kurt Hanui. Didžiosios Britanijos pedagogai patirtimi ir rezultatais daug metų dalinosi su kitų šalių mokyklomis, su jaunimu dirbančiomis organizacijomis. Šiuo metu programoje dalyvauja 130 pasaulio šalių. Programą Lietuvoje palaiko ir remia Švietimo ir mokslo ministerija.

DofE apdovanojimų programa yra skirta asmeniniam tobulėjimui, todėl kiekvienas dalyvis yra skatinamas atlikti veiklas savo paties pajėgumu. Mokiniai, nusprendę pasirinkti programą, turi reguliariai dalyvauti savo pasirinktoje veikloje įgūdžių, aktyvios veiklos ir paslaugų programos dalyse.

Programą sudaro trys lygiai – bronzinis (nuo 14 metų), sidabrinis (nuo 15 metų) ir auksinis (vyresni nei 16 metų). Dalyvaudami DofE, jaunuoliai siekia trijų lygių ženklelių, kurie reikalauja skirtingos trukmės įsitraukimo. Mokiniai, įvykdę programos reikalavimus, yra kviečiami į DofE programos apdovanojimų ceremoniją, kurios metu gauna ženklelius bei tarptautinius sertifikatus.

Mentorius, kaip patyręs asmuo, padeda šios programos dalyviams išsikelti tikslus, siekti jų bei konsultuoja vykdant kasdienę veiklą.

Programa jaunuoliams padeda pažinti save ir savo galimybes, ugdyti savo talentus, formuotis nuomonę ir ją pagrįsti, vystyti komunikacinius, bendradarbiavimo, lyderystės įgūdžius, išsiugdyti įsipareigojimo jausmą, stiprinti savo savivertę, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Ugdymo karjerai specialistė E.Valaitienė

 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-09-10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing