Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-05
Pirmokų pažintis su policininko ir kinologo profesijomis Spausdinti El. paštas

1a klasės juventietės Emilijos tėvelis - policijos pareigūnas - pakvietė pirmokus į Šiaulių apskrities Policijos komisariatą. Čia, saugaus eismo klasėje, mokinius supažindino su pėsčiojo bei dviratininko taisyklėmis. Teisingai atsakę į klausimus ir pasidalinę savo įspūdžiais apie elgesį gatvėje, mokinukai gavo dovanų: atšvaitų, liemenių, saugaus eismo knygelių. Įsitikinę, kad mokės elgtis gatvėje, supratę, kad kiekvienas turi tik vieną gyvybę ir privalo ją saugoti, vaikai policijos komisariate žvalgėsi toliau. 

Emilijos tėvelis papasakojo, ką veikia policininkai. Mokiniai pamatė pareigūnų darbo vietą areštinėje, sužinojo, už ką žmonės baudžiami, kur laikomi sulaikyti asmenys, galėjo įlipti į policininko automobilį ir labai norėjo pasėdėti sulaikytojo vietoje. Kartu su policininkais mokiniai svarstė, kokių savybių turi turėti policininkas, kas jo darbe yra svarbiausia.

Pabendravę su pareigūnais, mokiniai apsižvalgė stadione, kur šios profesijos žmonės treniruojasi, susipažino su kinologo profesija. Vaikai stebėjo šunų pasirodymus: vienas ieškojo narkotinių medžiagų, kitas rado paslėptą daiktą, trečiasis gaudė nusikaltėlį.

Pirmokai sužinojo, kaip elgtis pamačius atbėgantį šunį, stebėjosi, kaip šuneliai paklūsta. Kinologai pasakojo, kaip jiems pavyksta išdresuoti šunelius. Stebėdami ir klausydamiesi vaikai darė išvadas, kad geras kinologas gali viską. Policininkai sakė, kad ir mokiniai turi klausyti savo mokytojų, vykdyti jų komandas. Geras mokytojas išdresuos vaikus, - juokavo pareigūnai... Bet ar visus šunis galima išdresuoti? Žinoma, ne, kaip ir vaikus - tik tuos, kurie paklūsta ir nori.

Daug pamatę, išgirdę, praplėtę savo žinių bagažą ir su dovanomis pirmokai miesto autobusu grįžo į mokyklą. Kai kam tai buvo pirmasis kartas. Mokinukai šiek tiek pavargo, bet džiaugėsi išvyka, o mokytoja dėkojo tėveliui už bendradarbiavimą. Kartu mes galime daugiau!

Pradinių klasių mokytoja D.Gedminienė

  

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-09-24 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing