Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-06-18
3a ir 4b pamokos Lietuvos Respublikos Seime Spausdinti El. paštas

2018 m. spalio 10 – osios dienos ir 3a, ir 4b klasės juventiečiai labai laukė. Vykstame į Vilnių! Ne šiaip sau vykstame, bet respublikinio projekto „Sveikatiada“ kvietimu keliaujame į Lietuvos Respublikos Seimą. Juk mūsų mokykla tapo aktyviausia „Sveikatiados“ mokykla 2017 -2018 mokslo metais. Kelionė neprailgo, nes muzikos mokytoja Loreta visus „užkrėtė“ daina...

Diena pasitaikė puiki – saulė dangumi ritinėjosi. Džiaugėmės Bobų vasara... Aplankę Katedrą, patraukėme į Bernardinų sodą, kur vaikai gavo užduotis surašyti ir atpažinti bent po tris vaistažoles iš vienuolių vaistažolių sodelio, pastebėti ir nufotografuoti rudeniškus vaizdus. Išbandėme lauko šachmatus bei vaikų aikštelės sportinę įrangą. Nuo vaikų juoko skambėjo visas sodas!

Vaikai dar mielai būtų mėgavęsi įvairiais malonumais, tačiau atėjo susitikimui skirtas laikas, todėl išskubėjome į Seimą. Čia teko praeiti griežtą apsaugą. O kaip įdomu buvo ekrane stebėti, kas gi slepiasi draugų rankinėse ir kuprinėse!

Po Seimo rūmus mus vedžiojo Gidė Monika. Ji vis pasakojo ir pasakojo, nepamiršdama paegzaminuoti, kiek gi žino mokinukai. O jie žino tikrai daug...

Po įdomios ekskursijos apsistojome konferencijų salėje, kur mūsų jau laukė Seimo narė Raminta Popovienė. Juventiečiai Seimo narei, jos padėjėjai bei gidei padovanojo nuotaikingą dainelę apie Lietuvą. Na o R.Popovienė surengė vaikams spaudos konferenciją apie sveiką mitybą. Seimo narius vaidino ketvirtokai, o žurnalistus – jų draugai. Vaikai diskutavo apie aplinkos saugojimą, sveiką maistą, sveiką gyvenseną ir net apie hidrintus riebalus.

Po ekskursijos Seime trečiokų ir ketvirtokų keliai trumpam išsiskyrė. Ketvirtokai keliavo į Energetikos, technikos muziejų ir dalyvavo edukacinėje programoje, kurios metu turėjo galimybę pasisverti Mėnulyje, sukurti elektros grandinę, išbandyti daug smagių eksponatų, sužinoti apie fizikinius dėsnius ir jų pritaikymą kasdienybėje. Vaikams patiko ši programa, labai panaši į eTwinnin – Nordplus projekto „Stebuklai mokslo šalyje“ veiklas. O jos - nuostabios!

Tuo metui trečiokai išskubėjo į Lietuvos teatro muzikos ir kino muziejų. Čia susipažino su marionetėmis, rankų, pirštų lėlėmis, klausėsi pasakos ,,Erškėtrožė“, dalyvavo spektaklio kūrime (skirstėsi vaidmenimis ir patys vaidino). Daug sužinojo apie muzikos instrumentus, jų restauravimą, gamybą. Trečiokai jautėsi, kaip patekę į ką tik prasidėjusio Erasmus+ projekto ,,Alisa stebuklų šalyje“ užsiėmimą (turės daug ką papasakoti naujiesiems savo partneriams).

Namus pasiekėme vėlai... Tai nesutrukdė kitą dieną į pamokas atvykti žvaliems, energingiems, pilniems įspūdžių, noro dalyvauti projektuose, edukacinėse programose ir įgytomis žiniomis bei įgūdžiais dalintis su kitais mokinukais.

Pradinių klasių mokytojos I.Karskienė, A.Dirginčienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing