Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-10-20
Rudens sekliai atsisveikina Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4b klasės mokiniai mokslo metus pradėjo tapę RUDENS SEKLIAIS. Tai eTwinnning projektas “Spies - Rudens sekliai“. Mokiniai iš skirtingų Lietuvos ir užsienio mokyklų ieškojo ir fotografavo rudens požymius, atliko rudeniškas užduotis, paminėjo rudeniškas šventes, ugdė IKT panaudojimą, lavino savo vaizduotę ir kūrybiškumą, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti. Kiekvienas vaikas pagal savo gebėjimus buvo įtrauktas į projekto veiklas. Mokiniai mokėsi internetinėje erdvėje bendrauti, apsikeisti savo mintimis, užduotimis, aptarė vienas kito darbus ir mokėsi juos įvertinti, išsakant savo nuomonę. 

Taigi, pradžiai buvo labai linksma – ketvirtokai, dirbdami porose ir mažose grupelėse paruošė žaismingus prisistatymus – filmukus anglų kalba. Vaikai sukūrė rudeniškus koliažus naudodami savo piešinius bei nuotraukas, kurias fotografavo mokyklos kieme, močiutės sode ar miške. Ketvirtokai kūrė nuotaikingus eilėraščius bei miniatiūras apie rudenį. Susipažino su japoniškuoju haiku, kurį noriau naudojo kurdami lietuvių bei anglų kalba rudeniškus haiku. Wordart bei Shapego programėlių pagalba kūrė kūrė žodynėlius, Crossword Puzzle taip pat labai tiko įtvirtinti anglų k. žodžius. Vyko ne viena puiki integruota lietuvių k. bei anglų k. pamokos, kurių dėka ir buvo kuriami žodynai.

Ruduo – derliaus metas. Vaikai ne tik dalyvavo Linksmųjų daržovių parodėlėje, dalyvavo „Daržovių mūšyje“ bei dalinosi su partneriais savo įspūdžiais iš šių renginių.

Džiaugėmės Tauragės „Aušros“ progimnazijos prailgintos grupės sveikinimu. Atsilygindami ir atsidėkodami vaikai pagamino rudeniškus knygų skirtukus, kuriuos išsiuntė naujiesiems draugams. O kur dar partnerių užduotys, kurios pagyvino ne tik projektinę veiklą, bet ir pamokas! Tai įdomios Kėdainių „Aušros“ progimnazijos užduotys.

Projektas atsisveikina. Ketvirtokai tikisi, kad ateityje dar ne kartą online susitiks su projekto draugais.

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing