Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-25
Prasminga daryti gerus darbus Spausdinti El. paštas

Margaspalviais kaspinais ir šventinėmis dekoracijomis papuoštos dovanų dėžutės paskutiniąją 2018 m. lapkričio mėnesio savaitę rikiavosi Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3 aukšto koridoriuje. Ši vieta kaip didžiausias traukos objektas kiekvieną rytą sulaukdavo būrio smalsuolių, skaičiuojančių keliomis dovanėlių dėžutėmis pasipildė šventiniu dovanų stalu laikinai virtęs mokyklinis suolas. Ne vienas čia atbėgdavo ir įsiamžinti asmenukėje – juk tokios gausos dovanėlių tikrai nerasi nei vienuose namuose!..  

O istorija prasidėjo prieš metus, kai grupelė mokyklos savanorių dalyvavo socialinėje – pilietinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai MES 2017“, kurią organizavo visuomeninis judėjimas „Laisvieji piliečiai“. Tai buvo draugystės pradžia, po kurios sekė progimnazijos atstovų susitikimas su Šiaulių savanorių koordinatore G.Brazlauskaite, savanorystės galimybių aptarimas, bendradarbiavimo sutarties tarp Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ir visuomeninio judėjimo „Laisvieji piliečiai“ pasirašymas ir eilė konkrečių darbų.

Tad jau šiemet mokykloje paskelbus, kad gruodžio mėnesio 3 – ioji - Tarptautinė žmonių su negalia diena, kad žmonėms su negalia bus dovanojamos eglutės, aktyvūs juventiečiai nusprendė ne tik dalyvauti šioje akcijoje, bet ir pasveikinti neįgaliuosius su artėjančiomis šventėmis, dovanojant jiems žaisliukus, skirtus eglutei papuošti.

Kartu su tėvais, draugais, klasių auklėtojais mokiniai noriai ėmėsi veiklos: gamino, pirko, sunešė, supakavo žaisliukus. Rezultatas pranoko lūkesčius: gruodžio 3 d. į Šiaulių arenoje vykusią šventę vos ne vos sugebėjome nuvežti virš 60 dėžučių, pilnų ne tik kalėdinių dekoracijų, bet ir gražiausių linkėjimų ir atjautos.

Į akciją „Aš ir Tu – tai Mes“ atvykę mokiniai teigė, kad daryti gerus darbus yra prasminga. Tokia veikla suburia gražiems tikslams ir širdį pripildo pačios tikriausios Šv. Kalėdų šviesos ir šilumos.

Ugdymo karjerai specialistė E.Valaitienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing