Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-01
Gelbėtukai apie draugystę Spausdinti El. paštas

2019 m. sausio 28 dieną juventiečiai, priklausantys VO ,,Gelbėkit vaikus“, svečiavosi pas pradinių klasių mokinius. Vienas iš tikslų - klasės mikroklimato gerinimas. Pasitarimų metu jaunieji gelbėtukai svarstė, kaip įdomiai organizuoti veiklas mažiesiems bičiuliams ir nutarė, jog įvairūs žaidimai, pratimai, filmukai geriausiai padės susidraugauti. 

„Buvo labai smagu pabendrauti su mažesniais 3a ir 5a klasės vaikais. Organizavome žaidimus, kuriuos pačios sugalvojome. Mažieji bičiuliai aktyviai dalyvavo žaidimuose ir dirbo grupėse. Visiems labai patiko. Mokytojos džiaugėsi, jog apsilankėme ir vedėme vaikams žaidimus“ (Evelina R. ir Rugilė R., 7a).

„Mes sukūrėme skaidres su mielomis nuotraukomis ir paveiksliukais apie draugystę, žaidėme žaidimus su 3d klasės mokinukais“. Vaikams patiko (Ugnė M., 7b ir Armantas G.,7a).

„Su 4a klasės mokiniais dėliojome dėlionę, žiūrėjome filmuką, kalbėjomės apie patyčias ir draugiškumą” (Miglė K, 5a). „Su 3c klasės mokinukais žiūrėjome filmuką apie draugystę, jį aptarėme. Žaidėme žaidimus. Veiklos pavyko gerai, buvo įdomu pabūti ir pabendrauti su mažesniais draugais“ (Raminta G., Barbora B., Milija D., 6b).

„2c klasės mokiniai piešė, nugalėtojai (3 mergaitės ir 3 berniukai) buvo apdovanoti. Kitiems vaikams padovanojome po saldainį, buvo smagu“ (Karina J. Ir Arėja Ž., 5d).

VO „Gelbėkit vaikus“ grupės vadovė L.Skyrienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing