Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-03
Sėkmė respublikinėje Muzikos olimpiadoje Spausdinti El. paštas

2019 m. kovo 2 dieną Klaipėdoje vyko VII - oji respublikinė muzikos olimpiada, kurioje varžėsi 44 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi kategorijas: I kategorija - 6-8 kl. mokiniai, II kategorija - 9-12 kl. gimnazistai.  

Jaunieji muzikos mylėtojai užduočių atlikimui skyrė beveik visą dieną: skaitė iš lapo (solfedžiavo, ritmavo), atsakinėjo į testo klausimus, demonstravo vokalinius gebėjimu, pristatė ir atliko savos kūrybos kūrinį.

Muzikos olimpiadoje dalyvavusi juventietė Milda Marija Kiškūnaitė (7a kl.) puikiai atstovavo savo mokyklai -laimėjo III – iąją vietą ir bronzos medalį! Mildos atliekama daina skambėjo puikiai, ji profesionaliai atliko kūrinį fortepijonui, o skaitymo iš lapo ir muzikos teorijos užduotyse pasirodžiusi geriausiai, buvo apdovanota specialiuoju prizu.

Pasak komisijos pirmininkės, kompozitorės, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės Audronės Žigaitytės, I - III vietų laimėtojų balai skyrėsi tik dešimtosiomis dalimis.

Tad sveikiname Mildą Mariją ir jos mokytoją Aušrinę Kiškūnienę su laimėjimu ir linkime didžiausios sėkmės kituose konkursuose.

Muzikinio ugdymo skyriaus vedėja V. Juodpusienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing