Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Saulėta, geltona, šypsenų, šokių ir sveikinimosi diena Spausdinti El. paštas

2019 metų kovo mėnesį minint „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetį, emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ nusprendė šią iniciatyvą išplėsti ir pakviesti visus, norinčius stabdyti patyčias ir kitokį skaudinimą, savo veiklomis ir idėjomis jungtis prie „Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ“. 

VO ,,Gelbėkit vaikus“ grupės nariai mokykloje organizavo rytinę akciją ,,Sveikinkimės ir šypsokimės“. Džiugu, jog dauguma mokyklos bendruomenės narių į mokyklą ateina su plačia šypsena ir mandagiai sveikinasi. Mokiniai, tėveliai ir mokytojai, kurie šypsodamiesi sveikinosi, buvo apdovanoti geltonu saldainiuku.

Už mokyklos papuošimą geltonomis saulutėmis ir šypsenėlėmis dėkojame dailės mokytojai L.Jurevičiūtei, etikos mokytojai R.Linkevičienei, neformaliojo švietimo skyriaus vedėjai J.Ančerevičiūtei.

Po 3 ir 4 pamokų, per ilgąsias pertraukas, mokykloje skambėjo grupės „Kitava“ šmaikšti daina „Reikia mums“, o mokiniai repetavo masinį šokį, skirtą Kovo 11 - ajai paminėti. Į šokio repeticijas įsijungė 5b, 5c, 5d, 6b, 7a, 8a klasių mokiniai. Džiugu ir smagu, jog repeticijoms vadovauti sutiko 8a klasės merginos, prisijungė ir vaikinai.

„Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie” (B. Ferrero).

Tikybos mokytoja L.Skyrienė, soc.pedagogės S.Vanagaitė ir D.Bartkutė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing