Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-04
„Vaiko konstitucija“ Spausdinti El. paštas

2019 m. kovo 12 dieną Šiaulių „Juventos" progimnazijos 5d klasės mokiniai sulaukė svečių iš Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus.  

Vyriausioji specialistė Jekaterina Steponavičienė vaikams pristatė pranešimą „Vaiko teisės ir pareigos" ir visiems padovanojo po „Vaiko konstituciją“ (jas gavo ir kiti 5 – okėliai).

Tai naujas spalvingas paso dydžio leidinys, supažindinantis vaikus su jų teisėmis ir pareigomis. J. Steponavičienė pastebėjo, kad mokyklose besilankantiems specialistams vaikai užduoda daugybę jiems rūpimų klausimų. „Vaiko konstitucijoje“ suprantamai ir vaizdžiai primenama, kad vaikai ne tik turi teisę mokytis, pailsėti, išsakyti savo nuomonę, bet ir gerbti kitų nuomonę, būti atsargūs, pranešti suaugusiesiems, kur, su kuo yra ir kada grįš, ir daugybę kitų svarbių dalykų.

Knygelė, kurią patogu nešiotis kartu su savimi, parengta vadovaujantis Vaiko teisių konvencija. Šis specialus leidinys padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams bei mokytojams geriau išmanyti vaikų teises ir pareigas.

Socialinė pedagogė S.Vanagaitė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing