Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Susitikimas su rašytoja Rebeka Una Spausdinti El. paštas

2019 m. gegužės 3 d. Šiaulių vaikų ,,Šaltinėlio“ bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoja Rebeka Una (Jurgita Šalaševičiūte). Į susitikimą buvo pakviesti Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4a,b,d klasių ketvirtokai. Vaikams buvo labai įdomu bendrauti ne tik su jauna rašytoja, bet ir jos sūnumi Tomu.  

Kai kurie mokiniai jau buvo skaitę rašytojos knygeles „Labas, aš Tadas“ ir kt. Kartu su savo su sūnumi autorė pristatė knygos herojaus Tomo seklio nuotykius 1986 metų vasarą Vidugirio kaime. Renginio metu mokiniai sužinojo, ką veikė jų bendraamžiai, kai neturėjo nei kompiuterių, nei išmaniųjų telefonų, o kramtomoji guma ir bananai buvo didžiausia retenybė.

Net ir neturėdami daugelio dalykų, kuriuos vaikai turi šiais laikais, jų bendraamžiai gyveno labai linksmai, prisigalvodavo visokiausių pramogų. Juventiečiai klausėsi apie berniuko, kuris norėjo būti sekliu, nuotykius.

Rebekos Unos knygelės mokiniams labai patrauklios, lengvai skaitomos, nes rašytoja pirmosiose knygelėse rašo apie savo ir sesers vaikystės nuotykius, o kitose - apie savo vaikų Tomo ir Tado gyvenimą ir įvairius patyrimus.

Autorė su ketvirtokais bendravo labai žaismingai. Renginio dalyviai aktyviai atsakinėjo į rašytojos užduotus klausimus, išmoko atlikti keletą triukų, savo jėgas išbandė sportinėse rungtyse. Smagaus ir įdomaus renginio pabaigoje nusidriekė ilga eilė, norinčių gauti rašytojos autografą, palinkėjimą bei trumpalaikes tatuiruotes. Mokiniai buvo kupini įspūdžių ir noro skaityti knygeles.

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing