Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Bandomasis juventiečių žygis Spausdinti El. paštas

Atsikėlę vėjuotą 2019 m. gegužės 3 – iosios rytą, mes, būrelis 8 – okų, išsiruošėme į tarptautinės DofE programos bandomąjį žygį po Kurtuvėnų regioninį parką. Susitikome mums nepažįstamoje miško dalyje ir 10 valandą pajudėjome iš vietos.  

Kelionė prasidėjo purškiant smulkiam lietui. Paskui išlindo saulė ir mus sušildė savo spinduliais. Žygiavome sparčiau negu tikėjomės, tad greitai pasiekėme privalomus maršruto taškus A, B, C.

Taškas C buvo miško proskynoje, kur buvo dar šilčiau, tad nusprendėme čia sustoti, ilgiau pailsėti ir pavalgyti. Bet malonius planus sugadino greitai atslinkę dideli pilki debesys, kurie atnešė ne tik lietų, bet sniegą ir net ledukus. Eiti per tokį orą buvo kur kas sunkiau, bet nuotaikos jis nesugadino.

Po pusvalandžio oras aprimo, ir mes vėl galėjome džiaugtis pavasario saule. Pagaliau priėjome vietą, kurioje ketinome įsikurti miegui. Kiek buvo džiaugsmo, kai suvokėme, kad pirmoji žygio diena jau baigta!

Dabar sėdime, ilsimės, o netrukus eisime kurti laužo ir gaminti vakarienę...

Miglė Petkevičiūtė, 8c

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing