Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-25
Projektininkai lankėsi „Motinos Teresės šeimų namuose“ Spausdinti El. paštas

2019 m. gegužės 13 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 2c (mokyt. D. Kontrimienė) ir 4b (mokyt. A. Dirginčienė) klasių mokiniai, dalyvaujantys tarptautiniame projekte „Alisa stebuklų šalyje“ ir besimokantys tolerancijos KITOKIEMS visuomenės žmonėms, lankėsi Šiaulių „Motinos Teresės šeimų namuose“, kur susitiko su aktyvia visuomenės veikėja, savanoriškos veiklos iniciatore Giedre Brazlauskaite. 

Susitikimo vieta neatsitiktinė, pasirinkta sąmoningai. G.Brazlauskaitė papasakojo apie „Šeimų namus“. Juos 2012 m. įsteigė Labdaros ir paramos fondas „Vilties kalnas“. Namuose gyvena (t., y. mokosi gyventi) tie, kuriems pagalbos šiuo metu reikia labiausiai – pavieniai asmenys bei šeimos, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, gauna mažas pajamas, kartais priklauso socialinės rizikos grupei. Po žaliojo namo stogu dabar glaudžiasi 13 mamų su kūdikiais, vaikučiais, kurioms trūksta socialinių, atsakingos tėvystės įgūdžių. Įvairią pagalbą savanoriškais pagrindais joms teikia specialistai (socialiniai pedagogai, psichologai, teisininkai ir kt.).

G. Brazlauskaitė, bendraudama su juventiečiais, teiravosi, kaip jie suvokia savanorystę, kur galima savanoriauti, ką savanorystė duoda neatlygintina veikla užsiimančiam vaikui, jaunuoliui, subrendusiam ar senyvo amžiaus žmogui. Džiugino tai, kad mokiniai jau buvo dalyvavę įvairiose paramos akcijose. Ateityje vaikai labiausiai norėtų savanoriauti gyvūnų globos namuose, sporto rungtynėse ar gamtoje.

Po susitikimo su G. Brazlaukaite juventiečiai buvo pakviesti pasivaikščioti po „Šeimų namus“. Vaikų dienos centro darbuotojai mokinukai pažadėjo sugrįžti čia su koncertu ar apsilankyti pažaisti, pabendrauti su vaikais.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

  

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-05-19 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing