Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-01
Draugiškos kvadrato varžybos Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 1d klasės mokiniai su nekantrumu laukė 2019 m. gegužės 23 dienos. Šią dieną pirmokai buvo pakviesti į Šiaulių V. Kudirkos progimnaziją žaisti kvadrato varžybų. Įdomu tai, kad abi pirmokų klasės ypatingos: jose mokosi po 16 berniukų ir tik po 5 mergaites.  

Atvykus mus pasitiko šios mokyklos direktorius J. Varkulevičius, kuris ne tik stebėjo varžybas, bet ir po jų bendravo su mažaisiais sportininkais.

Po apšilimo vaikai pasidalino į dvi komandas: „Linksmuoliukų“ ir „Greituoliukų“ ir ištvermingai, su dideliu entuziazmu žaidė keturis kėlinius (mūsų pirmokai visus metus aktyviai sportavo ne tik kūno kultūros pamokose, bet ir būrelyje „Mažasis olimpietis“). Nugalėjo draugystė. Visi buvo apdovanoti diplomais. Pirmokų mokytojas Regimantas Kaikaris paruošė juventukams staigmeną - pavaišino visus sveikuoliškomis picomis.

Renginio pabaigoje mokiniai susitarė, kad kitais metais susitiks „Juventos“ progimnazijoje ir savo draugystę pratęs sporto aikštelėje.

Pradinių klasių mokytoja K. Kairienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing