Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
„Sinkopė“ sėkmingai pasirodė tarptautiniame konkurse Spausdinti El. paštas

2019 m. gegužės 18-19 dienomis Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko VI –asis tarptautinis Prano Stepulio liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas – festivalis. Jame dalyvavo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos skudutininkų ansamblis „Sinkopė“, vadovaujamas mokytojos Editos Šliauterienės. Ansamblyje grojo Emilja Skiutė, Donatas Mitkus, Elinga Kalabuchovaitė, Elžbieta Būdvytytė, Ula Adomaitytė ir Ugnė Bagdobnaitė .„Sinkopė“ konkursui paruošė A. Bražinsko „Linksmuosius muzikantus“, lietuvių liaudies dainą, aranžuotą mūsų mokyklos mokytojo A. Šliauterio „Aš pasėjau linelius“, G. Svilainio „Prasivardžiavimus“. 

Dalyvių pasirodymą vertino autoritetinga tarptautinė komisija: Dmitry Volkov (Maskvos Gnesinų muzikos akademijos dėstytojas), Kateryna Kovryk (Ukrainos nacionalinio radijo Bandūrų trio artistė), Anita Vizina Nielsen (Latvija-Danija), Lina Naikelienė (LMTA profesorė), Giedrius Svilainis (Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ vadovas).

Juventiečiai džiaugiasi galėję dalyvauti šiame konkurse. Ansamblis, sėkmingai įveikęs I-ąjį turą, pateko į II- ąjį. Po konkurso „Saulės“ koncertų salėje buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai. Ansamblis „Sinkopė“ laimėjo II laipsnio diplomą! Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti saldžiosiomis dovanėlėmis bei piniginiu prizu. Po apdovanojimų buvo pagerbti visi kolektyvų vadovai, surengtas laureatų ir svečių koncertas, kuriame pasirodė ir mūsų mokyklos kolektyvas. Sekmadienio vakarą vainikavo liaudiška vakaronė su folkloriniu ansambliu „Vieversėlis“.

Džiaugiamės sėkmingu pasirodymu ir ansamblio „Sinkopė“ laimėjimu.

Muzikos mokytoja E. Šliauterienė

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-06-18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing