Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Sėkmės siekiant tikslų! Spausdinti El. paštas

Štai ir nuskambėjo varpelio garsai, pakvietę Šiaulių „Juventos“ progimnazijos bendruomenę peržengti 2019 – 2020 mokslo metų slenkstį. Į atsinaujinusios mokyklos klases sugūžėjo 791 mokinukas (5 vaikai atvyko/sugrįžo iš užsienio). Pažinimo keliu juventiečius ves 88 mokytojai. Mūsų progimnazijoje šie mokslo metai bus pirmieji lietuvių kalbos mokytojai Gintarei Kulbeckienei ir muzikos mokytojai Ugnei Pilipavičiūtei. 

Visiems linkime noro mokyti(s), ieškoti ir atrasti. Džiaugsimės ir mažais, ir dideliais kiekvieno vaiko pasiekimais, stengsimės visus pažinti, išgirsti ir prakalbinti. Juk mokykla – visų mūsų (tiek mokinių, tiek mokytojų) antrieji namai.

Kad mokykloje būtų jauku ir šilta, turime laikytis susitarimų. Todėl primename mūsų bendruomenės narių vertybines nuostatas:

Savigarba ir pagarba kitiems: save gerbiantis žmogus gerbia ir kitus. Kontroliuodamas savo elgesį, emocijas, laikydamasis susitarimų, jis rodo pavyzdį. Ši vertybė būtina siekiant išsikeltų tikslų įgyvendinimo, tikintis sėkmės, kuriant saugią, tolerantišką, bendruomenišką aplinką.

Poreikis tobulėti, nuolatinis mokymasis: pagrindinis mokyklos uždavinys – sužadinti norą tobulėti, būti atviru naujovėms, tenkinti įvairius šiuolaikinio ugdymo(si) poreikius.

Bendravimas ir bendradarbiavimas: mokykla - tai bendruomenė, kurioje mokomasi dirbti komandoje, būti tolerantišku, paslaugiu, kultūringu. Bendravimas ir bendradarbiavimas padeda greičiau pasiekti geresnių rezultatų mokantis ir dirbant, gerina mikroklimatą.

Saugi ir maloni mokyklos aplinka, jos tausojimas ir puoselėjimas: saugumo jausmas, graži, tvarkinga, patogi, kūrybiškumą žadinanti mokyklos aplinka palankiai nuteikia darbui. Visi bendruomenės nariai atsakingi už mokyklos aplinkos tausojimą ir puoselėjimą.

Atsakomybė už savo jausmus ir poelgius: Mokant(is) būti laisvais, savarankiškais, turime mokyti(s) ir atsakingumo (uolumo, darbštumo, drausmingumo, sąžiningumo, pareigingumo, stropumo). Atsakingumo už pareigų atlikimą ir veiksmus (arba neveikimą) tikimasi iš visų bendruomenės narių, jų grupių ir pačios institucijos. Atsakomybė – dorybingo, brandaus charakterio savybė, kuri skatina rūpestingai siekti prasmingų tikslų ir teigiamų veiklos rezultatų.

Lai šie mokslo metai būna sėkmingi siekiant individualių ir bendrų tikslų. Aukime drauge!

P. S. Už nuotraukas dėkojame muzikos mokytojui T. Laugaliui.

Mokyklos administracija

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-09-05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing