Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Išvyka į Kuršėnus! Spausdinti El. paštas

Ankstyvą 2019 m. rugsėjo 3 – iosios rytą 5b klasei susirinkus mokykloje, pajudame link “Saulės mesto”, kuriame yra autobusų stotis. Žingsniuojame gana lėtai, po truputį. Nepraėjus nei dešimčiai minučių, visi išvystame raudonus „Saulės miesto” šonus. Mūsų daug, todėl pasidaliname į du autobusus ir pajudame link Kuršėnų… 

Keliaujame neilgai. Galima pasakyti, kad net labai trumpai - tik trisdešimt minučių... ir jau žiū - atsirandame Kuršėnuose!

Išlipę susiburiame draugėn, susirandame kelionės bičiulį ir visi žygiuojame miestelio aikštės link. Ten mes sužinome apie L. Ivinskį, kurio garbei ir pavadinta šita aikštė. Atliekame nedidelę fotosesiją ir einame toliau.

Šiek tiek pasivaikščioję, galų gale atsiduriame pastate, kuriame pakabinta daugybė žmonių nuotraukų. Aplink, kiek akys užmato, pristatyta įvairiausių ąsotėlių ir didelių ąsočių, kitokių molinukų bei dar labai daug visko - tiesiog nenusakoma molio karalystė - yra kur paganyti akis! Tada susėdame ant mums paruoštų kėdžių ir laukiame, kol mums pradės pasakoti apie puodžių sostinę. Bet … akis į akį iš karto susiduriame su pačiu moliu - še tau netikėtumai!

Nulipdę molinius veidelius ir pabandę juo žiesti, išklausę Kuršėnų ir molio istoriją, laimėję kelis prizus, padėkojame užsiėmimų organizatoriams ir imame visi kaip vienas mąstyti apie... MAISTĄ!

Savaime aišku, to, ko labai nori, greitai negauni. Tad tenka oi kaip netrumpai „pasivaikščioti“ (priminkite, mieloji auklėtoja, kiek kilometrų įveikėme?). Pagaliau pasiekę kavinę, pasilabinę, jau tikimės numalšinti alkį. Deja, pirmiausiai tenka apsilankyti ypatingoje pradžios vietoje, kur gimsta patiekalai - virtuvėje. Apžiūrėję gardėsius, išeiname iš virtuvės ir pagaliau sėdamės už pietų stalo...

Pasisotinus laukia „siurprizas“. Manote, desertukas? Orientacinis žygis po Kuršėnų mišką!

Labai skanus ir smagus buvo nuotykis. Bet net smagiausi dalykai baigiasi, todėl nuoširdžiai, dosniai atsidėkoję vadovams, pavargę, bet laimingi grįžtame namo į Šiaulius.

Jonita Jankutė, 5b

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-09-13 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing