Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-23
„TAVO PIN KODAS“ kūrybinėse dirbtuvėse Spausdinti El. paštas

2019 m. rugsėjo 27 d. 8d klasės juventiečiai (kl. vad. L.Jurevičiūtė) net penkias valandas Šiaulių arenoje dalyvavo Šiaulių miesto galimybių festivalio „TAVO PIN KODAS“ kūrybinėse dirbtuvėse, paskaitose.  

Tikslas – susipažinti su įvairiomis studijų, jaunimo programomis, projektais, iniciatyvomis, savanorystės ir kitomis savirealizacijos galimybėmis, įvairiomis mokymosi, studijų, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugomis, teikiamomis Šiauliuose.

Po renginio juventiečiai dalinosi įspūdžiais apie kūrybines dirbtuves.

GRETA KALINAUSKAITĖ

Aš pasirinkau išskirtinę veikla. Ji vadinosi „Nuotoliniu būdu valdomų modelių konstravimas ir varžybos“. Vien iš pavadinimo galima suprasti, kad tai buvo labai įtraukianti veikla, skirta jaunajai kartai. Pirmiausiai turėjome susikonstruoti modeliuką, kuris važiuotų be trukdžių. Konstruoti sekėsi puikiai, bet kai reikėjo patikrinti, ar viskas veikia, iškilo sunkumų. Bet mes su jais susitvarkėme. Buvo smagu, kad kiti klasės draugai mus vis aplankydavo ir stebėjo, ką mes darėme. Mus džiugino neapsakomas jausmas, kad galime sukuri modeliuką, kuris veikia ir gali dalyvauti varžybose. Labai keista ir gaila, kad buvau vienintelė grupės mergaitė... Manau, kad reikia kuo daugiau tokių renginių, kurie ne tik suteikia daugiau žinių, bet ir padeda išsirinkti būsimą profesiją.

NEDA MIKALAUSKAITĖ

Dalyvavau pirmosios pagalbos ir superbiuro dirbtuvėse. Pirmosios pagalbos dirbtuvėse man pamatavo kraujospūdį, ūgį ir svorį. Studentė paaiškino, kokie yra žingsniai darant dirbtinį kvėpavimą. Man patiko daryti dirbtinį kvėpavimą naudojant manekeną. Supratau, kad tai nėra lengva.

Dalyvavant superbiuro dirbtuvėse, sprendžiau kryžiažodį ir šokau. Sužinojau daug naujų prietaisų, kuriais naudojasi biurų darbuotojai. Pirmą kartą stebėjau, kaip yra surišamos knygos – pasirodo, tai visai lengva.

LĖJA ANČIULYTĖ

Aš dalyvavau „Statybos meno galerijoje“ ir dirbtuvėse „Užkariauti mėnulį“. Ant drobės galėjau išreikšti tai, ką norėjau. Tapiau su savo drauge, todėl buvo labai smagu, nors piešinys ir nebuvo iš geriausių. Dirbtuvėse „Užkariauti mėnulį“ reikėjo nuspręsti, kokie daiktai yra svarbiausia skrendant į kosmosą, ką reikėtų su savimi pasiimti. Buvau su trimis klasės draugais, todėl buvo labai linksma ir įdomu.

VIKTORIJA NATURJAVAITĖ

Aš dalyvavau keliose veiklose, tačiau man labiausiai patiko „Statybos meno galerija“. Šioje veikloje reikėjo tapyti paveikslą. Sužinojau kelias tapymo bei meno paslaptis. Patiko komandinis darbas su keliomis klasės draugėmis bei auklėtoja. Buvo verta dalyvauti, nes pasisėmėme daug pozityvo bei karjeros ugdymo idėjų.

ESTELA KUZMINSKAITĖ

Dalyvavau dirbtuvėse „Statybos meno galerija“, „Kaip elgtis nelaimes atveju“, „Superbiuras“, „Kas tikrasis bosas?“ bei „Filmų valdymas smegenų bangomis“. Mokiausi maišyti spalvas ir jas derinti, piešti akriliniais ir kt. dažais. Išbandžiau tai, ko niekada nebuvau bandžiusi. Pamačiau ir sužinojau, kaip iš tikrųjų reikia elgtis atsitikus nelaimei, kaip padėti žmogui (pamokė„lė man tikrai pravertė). Sužinojau, ką veikia administratoriai, buvo smagu pasimokinti stepo žingsnelių. Pabandžiau naujus būdus, kaip galima žaisti žaidimus be pelytes, su obuoliais, monetomis, popieriumi, kaip susikaupti ir išnaudoti savo galimybes. Visos veiklos buvo savaip naudingos, tad nepasigailėjau atėjusi. Buvo labai smagu, ačiū gražiai bendravusiems veiklų vadovams.

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing