Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-23
Būk matomas - prisisek atšvaitą! Spausdinti El. paštas

2019 m. spalio 2 d. minima Angelų sargų arba Policijos diena. Šiai progai paminėti dvi juventiečių savanorių grupės - „Sveikuoliukai“ ir VO „Gelbėkit vaikus“ grupės nariai organizavo rytinę akciją „Būk matomas“. Akcijos tikslas – ugdyti bendruomenės narių sąmoningumą, priminti, kad tamsiuoju paros metu saugant savo gyvybę ir sveikatą būtina segėti atšvaitus.  

Gausus būrys savanorių, pasipuošusių ryškiaspalvėmis šviesą atspindinčiomis liemenėmis, džiaugsmingai pasitiko savo bendraamžius iš jų tėvelius prieš pamokas. Tiems, kurie turėjo atšvaitą, buvo įteikta saldi dovanėlė, „nesaugiesiems“ - atšvaitukas. Labai tikimės, kad jis taps ne tik stilingu aksesuaru, bet ir saugumo garantu, padėsiančiu išvengti netikėtumų kelyje.

Įdomiausias akcijos dalyvis - Lietuvos policijos simbolis šuniukas Amsis, kurio savybės - ištikimybė, budrumas, greita reakcija – būdingos ir pareigūnams. Amsis daugiausiai teigiamų emocijų sukėlė pradinukams...

Po pamokų akciją pratęsėme l/d „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukų grupėje „Drugeliai“. Šeštokai Vaiva Mikutytė, Gabrielis Martinaitis, Liepa Ramoškaitė mažiesiems vedė viktoriną apie saugumą kelyje, o Amsis džiugino vaikučius.

Už atšvaitus ir šuniuko ,Amsiaus rūbus dėkojame Šiaulių visuomenės sveikatos biurui ir Policijos bendruomenei. Už aktyvų dalyvavimą ačiū visiems 5 - 8 kasių. savanoriams. Už stendinius pranešimus - Militai Šukytei (5d), Arminui Tamošaičiui (5d), Jeronimui Balzai (5d), Ūlai Puzaraitei (5b) bei dailės mokytojai Linai Jurevičiūtei. Už viktorinos apie saugų eismą parengimą - Linai Nekraševičiūtei (5c), už įsikūnijimą į šuniuko Amsiaus personažą - Kristupui Drazdovui (8b). Už atliktą trumpalaikį tyrimą „Jautriausias” juventietis - „susižeidusiai“ Ūlai Puzaraitei ir Saulei Chrapač (5b) (jais tapo Gabrielė Valčiukaitė (5a), Akvilė Rimkūnaitė (5a), Jonita Jankutė (5b), Rugilė Poškevičiūtė (4a).

Būk matomas - prisisek atšvaitą!

Tikybos mokytoja L. Skyrienė

Sveikatos specialistė L. Vaškienė

Socialinės pedagogės S.Vanagaitė, D. Bartkutė

 

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-10-13 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing