Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-27
Teatro profesijų pasaulyje Spausdinti El. paštas

2019 m. spalio 22 d., pasibaigus pamokoms, 6b klasės mokiniai ir jų vadovė Edita Valaitienė patraukė Valstybinio Šiaulių dramos teatro link. Čia visus atėjusius pasitiko aktoriai Inga Jarkova ir Juozas Bindokas.  

Jų pakviesti nieko nelaukdami nėrėme į teatro užkulisių erdvę. Užlipę ant bene paslaptingiausios teatre vietos – scenos, turėjome ją palikti, nes čia turėjo prasidėti repeticija, o prarasti galimybę nors akies krašteliu žvilgtelti į šią paslaptimi alsuojančią erdvę būtų mažų mažiausiai apmaudu.

Aplankėme persirengimo kambarius, kostiumų sandėlį. Aktorė Inga Jarkova supažindino su Valstybinio Šiaulių dramos teatro bei pastato istorija, veikla. Papasakojo ir pademonstravo, kokie stebuklai vyksta kuriant kostiumus. Ji pabrėžė, kad ne tik teatro dailininkai, aktoriai bei režisieriai kuria meną, teatro kostiumų siuvėjai taip pat turi turėti menininko gyslelę. Klaidžiojome po garsų, šviesų ir kitokių efektų pilną pasaulį. Čia galėjome susipažinti su įvairių profesijų atstovais, pamatyti, kur kuriamos dekoracijos ir kaip išspendžiamos aukščio problemos. Grimų kambaryje mus pasitiko čia dirbanti 6b klasės mokinio Ugniaus Žilinsko mama Ramunė, kuri papasakojo, kaip kuriamas grimas, kokių priemonių reikia išgaunant vieną ar kitą efektą. Buvo pademonstruotos šiame darbe naudojamas priemones. Mokiniai aikčiojo iš nuostabos, stebėdamiesi, kad per trumpą laiką galima sukurti gana tikrovišką žaizdos vaizdą, o peruko ir grimo pagalba - pakeisti žmogaus išvaizdą.

Pasivaikščiojimas po teatro pastatą, įdomus pasakojimas, iliustruojantis butaforijų, dekoracijų ir grimo pasaulį, mokiniams paliko didelį įspūdį. Šį kartą teatrą ir čia dirbančius žmones pamatėme kitomis akimis. Lauksime naujų susitikimų!

Klasės vadovė E. Valaitienė

  

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-11-07 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing